Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 29.08.20
29.08.20
ATET Dren Vrhnika B : Ilirija Extra Lux A
0 : 5(0 : 0)
29.08.20
Laby's Mengo 28 : Bravo
0 : 3(0 : 1)
29.08.20
Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje A
5 : 1(2 : 1)
29.08.20
Komenda A : Kolpa
0 : 8(0 : 3)
09.09.20
NK Domžale : Svoboda Kisovec
11 : 0(4 : 0)
09.09.20
Ivančna Gorica : Kamnik
2 : 2(0 : 0)
29.08.20
Interblock B : prost
2. krog 05.09.20
06.09.20
Ilirija Extra Lux A : Kamnik
10 : 1(3 : 0)
06.09.20
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica
0 : 8(0 : 2)
06.09.20
Kolpa : Interblock B
10 : 2(7 : 1)
06.09.20
Brinje Grosuplje A : Komenda A
9 : 1(3 : 0)
05.09.20
Bravo : Olimpija Ljubljana
4 : 1(1 : 0)
05.09.20
ATET Dren Vrhnika B : Laby's Mengo 28
3 : 1(2 : 1)
05.09.20
NK Domžale : prost
3. krog 12.09.20
12.09.20
Laby's Mengo 28 : Ilirija Extra Lux A
0 : 5(0 : 2)
12.09.20
Olimpija Ljubljana : ATET Dren Vrhnika B
2 : 0(0 : 0)
12.09.20
Komenda A : Bravo
1 : 5(0 : 3)
13.09.20
Interblock B : Brinje Grosuplje A
0 : 5(0 : 1)
12.09.20
NK Domžale : Kolpa
9 : 1(7 : 0)
13.09.20
Kamnik : Svoboda Kisovec
2 : 0(2 : 0)
12.09.20
Ivančna Gorica : prost
4. krog 19.09.20
19.09.20
Ilirija Extra Lux A : Svoboda Kisovec
9 : 0(6 : 0)
19.09.20
Kolpa : Ivančna Gorica
3 : 0()
20.09.20
Brinje Grosuplje A : NK Domžale
2 : 2(2 : 1)
18.09.20
Bravo : Interblock B
5 : 0(5 : 0)
19.09.20
ATET Dren Vrhnika B : Komenda A
0 : 0(0 : 0)
19.09.20
Laby's Mengo 28 : Olimpija Ljubljana
2 : 7(0 : 6)
19.09.20
Kamnik : prost
5. krog 26.09.20
26.09.20
Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra Lux A
2 : 2(0 : 0)
27.09.20
Komenda A : Laby's Mengo 28
3 : 0(1 : 0)
26.09.20
Interblock B : ATET Dren Vrhnika B
26.09.20
NK Domžale : Bravo
3 : 1(1 : 1)
26.09.20
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje A
2 : 4(2 : 2)
25.09.20
Kamnik : Kolpa
0 : 1(0 : 0)
26.09.20
Svoboda Kisovec : prost
6. krog 03.10.20
11.10.20
Kolpa : Svoboda Kisovec
3 : 0()
03.10.20
Brinje Grosuplje A : Kamnik
3 : 0(1 : 0)
03.10.20
Bravo : Ivančna Gorica
6 : 1(3 : 0)
07.10.20
ATET Dren Vrhnika B : NK Domžale
2 : 4(1 : 1)
04.10.20
Laby's Mengo 28 : Interblock B
4 : 2(3 : 0)
03.10.20
Olimpija Ljubljana : Komenda A
4 : 0(2 : 0)
03.10.20
Ilirija Extra Lux A : prost
7. krog 10.10.20
10.10.20
Komenda A : Ilirija Extra Lux A
1 : 1(0 : 1)
10.10.20
Interblock B : Olimpija Ljubljana
1 : 9(0 : 6)
10.10.20
NK Domžale : Laby's Mengo 28
7 : 1(2 : 1)
10.10.20
Ivančna Gorica : ATET Dren Vrhnika B
10.10.20
Kamnik : Bravo
0 : 4(0 : 1)
10.10.20
Svoboda Kisovec : Brinje Grosuplje A
0 : 5(0 : 2)
10.10.20
Kolpa : prost
8. krog 17.10.20
17.10.20
Ilirija Extra Lux A : Kolpa
6 : 0(3 : 0)
14.10.20
Bravo : Svoboda Kisovec
7 : 0(4 : 0)
18.10.20
ATET Dren Vrhnika B : Kamnik
7 : 2(3 : 2)
18.10.20
Laby's Mengo 28 : Ivančna Gorica
20.10.20
Olimpija Ljubljana : NK Domžale
18.10.20
Komenda A : Interblock B
4 : 2(2 : 1)
17.10.20
Brinje Grosuplje A : prost
9. krog 24.10.20
24.10.20
Interblock B : Ilirija Extra Lux A
24.10.20
NK Domžale : Komenda A
24.10.20
Ivančna Gorica : Olimpija Ljubljana
24.10.20
Kamnik : Laby's Mengo 28
24.10.20
Svoboda Kisovec : ATET Dren Vrhnika B
24.10.20
Kolpa : Brinje Grosuplje A
24.10.20
Bravo : prost
10. krog 07.11.20
07.11.20
Ilirija Extra Lux A : Brinje Grosuplje A
07.11.20
Bravo : Kolpa
07.11.20
Laby's Mengo 28 : Svoboda Kisovec
07.11.20
Olimpija Ljubljana : Kamnik
07.11.20
Komenda A : Ivančna Gorica
07.11.20
Interblock B : NK Domžale
07.11.20
ATET Dren Vrhnika B : prost
11. krog 27.03.21
27.03.21
NK Domžale : Ilirija Extra Lux A
27.03.21
Ivančna Gorica : Interblock B
27.03.21
Kamnik : Komenda A
27.03.21
Svoboda Kisovec : Olimpija Ljubljana
27.03.21
Kolpa : ATET Dren Vrhnika B
27.03.21
Brinje Grosuplje A : Bravo
27.03.21
Laby's Mengo 28 : prost
12. krog 03.04.21
03.04.21
Ilirija Extra Lux A : Bravo
03.04.21
ATET Dren Vrhnika B : Brinje Grosuplje A
03.04.21
Laby's Mengo 28 : Kolpa
03.04.21
Komenda A : Svoboda Kisovec
03.04.21
Interblock B : Kamnik
03.04.21
NK Domžale : Ivančna Gorica
03.04.21
Olimpija Ljubljana : prost
13. krog 10.04.21
10.04.21
Ivančna Gorica : Ilirija Extra Lux A
10.04.21
Kamnik : NK Domžale
10.04.21
Svoboda Kisovec : Interblock B
10.04.21
Kolpa : Olimpija Ljubljana
10.04.21
Brinje Grosuplje A : Laby's Mengo 28
10.04.21
Bravo : ATET Dren Vrhnika B
10.04.21
Komenda A : prost