Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-8
Osveženo 03.12.20 ob 20:27
Cicibani U-8 skupina 1 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
20.09.20 ob 09.30
Slovan : Litija
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
20.09.20 ob 09.30
NK Jevnica : Rudar Trbovlje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
20.09.20 ob 09.30
Slovan : NK Jevnica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
20.09.20 ob 09.30
Litija : Rudar Trbovlje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
20.09.20 ob 09.30
Slovan : Rudar Trbovlje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
20.09.20 ob 09.30
Litija : NK Jevnica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 1 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob 09.30
NK Jevnica : Rudar Trbovlje
ŠRC Jevnica
GS:  
17.10.20 ob 09.30
Slovan : Litija
ŠRC Jevnica
GS:  
17.10.20 ob 09.30
NK Jevnica : Slovan
ŠRC Jevnica
GS:  
17.10.20 ob 09.30
Rudar Trbovlje : Litija
ŠRC Jevnica
GS:  
17.10.20 ob 09.30
NK Jevnica : Litija
ŠRC Jevnica
GS:  
17.10.20 ob 09.30
Rudar Trbovlje : Slovan
ŠRC Jevnica
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
20.09.20 ob 10.00
Termit Moravče : Svoboda Kisovec
GS:  
20.09.20 ob 10.00
Komenda : DONŠ Vodice
Igrišče Moravče
GS:  
20.09.20 ob 10.00
Termit Moravče : DONŠ Vodice
Igrišče Moravče
GS:  
20.09.20 ob 10.00
Komenda : Svoboda Kisovec
Igrišče Moravče
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob 12.00
Svoboda Kisovec : DONŠ Vodice
Igrišče Kisovec
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Termit Moravče : Komenda
Igrišče Kisovec
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Svoboda Kisovec : Termit Moravče
Igrišče Kisovec
GS:  
17.10.20 ob 12.00
DONŠ Vodice : Komenda
Igrišče Kisovec
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Svoboda Kisovec : Komenda
Igrišče Kisovec
GS:  
17.10.20 ob 12.00
DONŠ Vodice : Termit Moravče
Igrišče Kisovec
GS:  
Cicibani U-8 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
10.10.20 ob 10.00
DONŠ Vodice : Termit Moravče
Igrišče Komenda
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Komenda : Svoboda Kisovec
Igrišče Komenda
GS:  
10.10.20 ob 10.00
DONŠ Vodice : Komenda
Igrišče Komenda
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Termit Moravče : Svoboda Kisovec
GS:  
10.10.20 ob 10.00
DONŠ Vodice : Svoboda Kisovec
Igrišče Komenda
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Termit Moravče : Komenda
GS:  
Cicibani U-8 skupina 3 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob 15.00
Laby's Mengo 28 : NŠ Dob Domžale
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob 15.00
Cockta Kresnice : Ihan
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob 15.00
Laby's Mengo 28 : Cockta Kresnice
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob 15.00
NŠ Dob Domžale : Ihan
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob 15.00
Laby's Mengo 28 : Ihan
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob 15.00
NŠ Dob Domžale : Cockta Kresnice
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 4 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob 10.00
Trebnje : Krka
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
17.10.20 ob 10.00
Šentjernej : Bela krajina
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
17.10.20 ob 10.00
Trebnje : Šentjernej
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
17.10.20 ob 10.00
Krka : Bela krajina
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
17.10.20 ob 10.00
Trebnje : Bela krajina
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
17.10.20 ob 10.00
Krka : Šentjernej
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
Cicibani U-8 skupina 5 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
04.10.20 ob 09.30
Bravo : Ilirija Extra Lux
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.10.20 ob 09.30
OŠ Olimpija Ljubljana : Jezero Medvode
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.10.20 ob 09.30
Bravo : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.10.20 ob 09.30
Ilirija Extra Lux : Jezero Medvode
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.10.20 ob 09.30
Bravo : Jezero Medvode
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
04.10.20 ob 09.30
Ilirija Extra Lux : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 5 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : OŠ Olimpija Ljubljana
Stadion Ilirija
GS:  
17.10.20 ob 09.00
Jezero Medvode : Bravo
Stadion Ilirija
GS:  
17.10.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : Jezero Medvode
Stadion Ilirija
GS:  
17.10.20 ob 09.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Bravo
Stadion Ilirija
GS:  
17.10.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : Bravo
Stadion Ilirija
GS:  
17.10.20 ob 09.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Jezero Medvode
Stadion Ilirija
GS:  
Cicibani U-8 skupina 6 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob 09.00
Kalcer Radomlje : ŽNK Radomlje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob 09.00
NŠ Domžale Dob rumeni : Kamnik
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob 09.00
Kalcer Radomlje : Kamnik
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob 09.00
ŽNK Radomlje : NŠ Domžale Dob rumeni
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 7 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.20 ob 12.30
Dlan Logatec : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
03.10.20 ob 12.30
ATET Dren Vrhnika : Borovnica
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
03.10.20 ob 12.30
Dlan Logatec : ATET Dren Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
03.10.20 ob 12.30
Junior : Borovnica
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
03.10.20 ob 12.30
Dlan Logatec : Borovnica
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
03.10.20 ob 12.30
Junior : ATET Dren Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-8 skupina 7 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
18.10.20 ob 10.00
Junior : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dobrova
GS:  
18.10.20 ob 10.00
Borovnica : Dlan Logatec
Igrišče Dobrova
GS:  
18.10.20 ob 10.00
Junior : Borovnica
Igrišče Dobrova
GS:  
18.10.20 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika : Dlan Logatec
Igrišče Dobrova
GS:  
18.10.20 ob 10.00
Junior : Dlan Logatec
Igrišče Dobrova
GS:  
18.10.20 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika : Borovnica
Igrišče Dobrova
GS:  
Cicibani U-8 skupina 8 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.20 ob 09.30
Črnuče : NŠ Domžale Dob modri
Igrišče Črnuče
GS:  
03.10.20 ob 09.30
ONŠ Virtus : ŠD Vir
Igrišče Črnuče
GS:  
03.10.20 ob 09.30
Črnuče : ONŠ Virtus
Igrišče Črnuče
GS:  
03.10.20 ob 09.30
NŠ Domžale Dob modri : ŠD Vir
Igrišče Črnuče
GS:  
03.10.20 ob 09.30
Črnuče : ŠD Vir
Igrišče Črnuče
GS:  
03.10.20 ob 09.30
NŠ Domžale Dob modri : ONŠ Virtus
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-8 skupina 8 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob
NŠ Domžale Dob modri : ONŠ Virtus
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob
ŠD Vir : Črnuče
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob
NŠ Domžale Dob modri : ŠD Vir
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob
ONŠ Virtus : Črnuče
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob
NŠ Domžale Dob modri : Črnuče
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
17.10.20 ob
ONŠ Virtus : ŠD Vir
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 9 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.20 ob 11.00
Brinje Grosuplje A : Šmartno
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob 11.00
Ivančna Gorica : Mirna
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob 11.00
Brinje Grosuplje A : Ivančna Gorica
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob 11.00
Šmartno : Mirna
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob 11.00
Brinje Grosuplje A : Mirna
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob 11.00
Šmartno : Ivančna Gorica
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-8 skupina 9 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob
Šmartno : Ivančna Gorica
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob
Mirna : Brinje Grosuplje A
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob
Šmartno : Mirna
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje A
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob
Šmartno : Brinje Grosuplje A
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob
Ivančna Gorica : Mirna
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-8 skupina 10 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
03.10.20 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.10.20 ob 09.30
Interblock : Brinje Grosuplje B
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.10.20 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Interblock
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.10.20 ob 09.30
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje B
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.10.20 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Brinje Grosuplje B
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.10.20 ob 09.30
Svoboda Ljubljana : Interblock
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-8 skupina 10 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Interblock
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Brinje Grosuplje B : Olimpija Ljubljana
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje B
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Interblock : Olimpija Ljubljana
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Olimpija Ljubljana
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Interblock : Brinje Grosuplje B
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS: