Banner_Trojane_124x89pxBanner_EGIDA_124x100pxBanner_Santosa_124x89pxBanner_Span_124x89pxBanner_Triglav_124x89pxBanner_StratKom_124x89pxBanner_MDM_124x89px joma
KONTAKTI

03.05.2007

MNZ Ljubljana

Pod hribom 55

1000 Ljubljana

 

Davčna številka: 91649722

TR odprt pri Novi LB d. d.: 02044-0012896972

 

Delovni čas:

Pon – pet

7.00 do16.00

Uradne ure tajništva:

8.00 do 15.00 

 

Vodja tekmovanja

e-pošta

Telefon

Faks

Mobitel

Sandi Kranjec

mnzlj@siol.net

01/513 08 52

01/513 08 57

031 327 633

         

Tajništvo

e-pošta

Telefon

Faks

Mobitel

Dragica Istenič

dragica@mnzljubljana-zveza.si

01/513 08 50

01/513 08 57

031 701 992

 

Zapisnike tekem se pošilja na rezultati@mnzljubljana-zveza.si.

Delegiranje oziroma vse spremembe delegiranja na delegiranje@mnzljubljana-zveza.si.

Poročila (delegati in sodniki) ter ostale izjave vezane na posamezno tekmo na disciplinske.zadeve@mnzljubljana-zveza.si.

Vodstvo MNZ Ljubljana

 

Predsednik MNZ Ljubljana



Podpredsedniki MNZ Ljubljana

KRALJ Janez - zakoniti zastopnik
KREFT Rado

MARINČIČ Darko

 

Izvršni odbor MNZ Ljubljana
ZAVRL Gregor, ŽELEZNJAK Dušan, CERAR Marjan, IVANOVIĆ Bojan, NOVAK Borut, FERK Marjan, MOČNIK Dejan, MRAVLJAK Gvido, MARINKO Aleš, MITIĆ Radivoje ( DNTOZL) , LAZICANI Bajram (DNSLJ)

Člani NO MNZ Ljubljana

ROZINA Grega , predsednik

OBERSTAR Jože

LOZINŠEK Valentin

Arbitražni svet MNZ Ljubljana
ZALOŽNIK Andrej, predsednik
ZALAR Sebastijan
GRGASOVIĆ Damir

 

Komisije MNZ Ljubljana za obdobje 2014-2018

 

I. Komisija za mladinski nogomet - zadolžen za delovanje komisije Močnik Dejan

 

1. Močnik Dejan - predsednik (NK Bravo)
2. Kreft Boštjan (ŠD Dobrova)   

3. Colarič Emil (NK Dol)

4. Potokar Aleš (NŠ NK Ivančna Gorica)

5. Židan Gregor (ŠD NK Olimpija)
6. Zalar Sebastian (NK Vrhnika)

 

II. Komisija za mali nogomet zadolžen za delovanje komisije Kralj Janez

 

1. Zidar Jože - predsednik (ŠD Extrem)

2. Pintarič Mitja (ŠD NK Velike Lašče)

3. Novak Dejan (FK Dobrepolje)

 

 

III. Komisija za ženski nogomet zadolžen za delovanje komisije Novak Borut

 

1. Klinc Marko - predsednik (ŽNK Krka)

2. Ivanušec Vjekoslav (NK Vrhnika)

3. Fekonja David (NK Krim)

 

 

IV. Komisija za registracije zadolžen za delovanje komisije Zavrl Gregor

 

1. Zavrl Gregor - predsednik (NK Litija)

2. Istenič Dragica (IO MNZ Ljubljana)

3. Bratun Mitja (NK Jevnica)

 

 

V. Komisija za odlikovanja in priznanja zadolžen za delovanje komisije Marinčič Darko

 

1. Lobe Leon - predsednik (NK Trebnje)

2. Švarc Branko (NK Dol)

3. Lozinšek Valentin (NK Komenda)

 

 

VI. Komisija za pritožbe 
1. Klarič Jernej - predsednik (IO MNZ Ljubljana)

2. Cerar Marjan (NK Dob)

3. Ivanovič Bojan (ND Ilirija)

4. Kreft Rado (ŠD Dobrova)


VII. Komisija za objekte zadolžen za delovanje komisije Kreft Rado

 

1. Kranjec Sandi - predsednik (IO MNZ Ljubljana)

2. Avdagič Meho (DNSL)
3. Petrović Novica (DNSL)
4. Majcen Boštjan (NK Kočevje)
5. Završan Tone (NK Radomlje)
6. Kreft Rado (ŠD Dobrova)

VIII. Strokovna komisija zadolžen za delovanje komisije Kreft Rado
1. Mitić Radivoje - predsednik (NK Komenda)

2. Sivko Franc (NK Bravo)
3. Sajovic Jure (NK Kresnice)
4. Razdrh Andrej (IO MNZ Ljubljana)

IX. Začasna komisija za marketing in PIAR zadolžen za delovanje komisije Marinčič Darko

1. Marinčič Darko - predsednik (NK Brinje)

2. Mravljak Gvido (NK Vrhnika)

 

 

 

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 16/17
16. krog 25.03.17
Bled Hirter : Kolpa 2 : 1
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 1 : 1
Velesovo : Rudar Trbovlje 0 : 1
Šobec Lesce : Tinex Šenčur 1 : 3
Regionalna Ljubljanska liga 16/17
13. krog 25.03.17
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 2 : 1
Ihan : Interblock 1 : 2
Arne Tabor 69 : Kočevje Rotis 1 : 2
Slovan : Dolomiti 4 : 1