Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 20.09.20 ob 13:57
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.09.20 ob 16.00
Roltek Dob : Svoboda Ljubljana
Športni park Dob
GS:Klančar Jaka  
1S:Kurež Anej 2S:Rozina Janez
23.09.20 ob 16.30
Kalcer Radomlje : Trebnje
Športni park Radomlje
GS:Jandrič Jelenko  
1S:Pirman Tomaž 2S:Vodnjov Jakob
23.09.20 ob 16.30
Rudar Trbovlje : Termit Moravče
Športni park Rudar Trbovlje
GS:Matoša Martin  
1S:Ogrin Gašper 2S:Sojer Rok
23.09.20 ob 16.30
Krka : Črnuče
Stadion Portoval Novo mesto
GS:Žagar Jure  
1S:Šalehar Mitja 2S:Brulc Klemen
23.09.20 ob 16.30
Labys Mengo 28 : Zagorje
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Rozman Kristian  
1S:Vidergar Matej 2S:Cerar Simon
23.09.20 ob 16.30
Ilirija ExtraLux : Brinje Grosuplje
Stadion Ilirija
GS:Trobec Matjaž  
1S:Pušnjak Jure 2S:Strnad Peterca Luka
23.09.20 ob 16.30
Kamnik : Ihan
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:Klančar Miha  
1S:Milutin Denis 2S:Zajec Jernej
23.09.20 ob 20.00
Slovan : Arne Tabor 69
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Kokolj Žiga  
1S:Mikelj Janez 2S:Selan Žiga
Mladinci - Pokal MNZ Ljubljana 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.09.20 ob 16.00
Domžale : Jevnica
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:Kos Andraž  
1S:Momčilović Dragan 2S:Hristov Marijan
22.09.20 ob 18.30
Krka : Labys Mengo 28
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:Kramer Gregor  
1S:Lobe Luka 2S:Nagode Jošt
23.09.20 ob 16.30
Arne Tabor 69 : Bravo
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:Keserović Semir  
1S:Horvat Dejan 2S:Birtič Matej
23.09.20 ob 16.30
Šmartno : Ilirija ExtraLux
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Kafol Žiga  
1S:Vraničar Bor 2S:Ciuha Aleš
23.09.20 ob 17.30
Interblock : Svoboda Ljubljana
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:Arsić Luka  
1S:Čaleta Luka 2S:Maksimović Igor
24.09.20 ob 16.30
Rudar Trbovlje : Zagorje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:Kranjc Gašper  
1S:Kovač Jaka 2S:Delić Elvedin
30.09.20 ob 19.00
Kalcer Radomlje : Olimpija Ljubljana
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:Duščak Nejc  
1S:Avbelj Aljaž 2S:Vodnjov Jakob
Pokal Mlajši dečki MNZ Ljubljana 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.09.20 ob 16.30
Trebnje : Brinje Grosuplje
Stadion Cviblje Trebnje
GS:Kramer Gregor  
1S:Nagode Jošt 2S:Lobe Luka
24.09.20 ob 18.00
NK Krka : Kamnik
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:Žagar Jure  
1S:Šalehar Mitja 2S:Brulc Klemen
29.09.20 ob 16.30
Kolpa : Arne Tabor 69
Športni park Podzemelj
GS:Skušek Aljaž  
1S:Poplašen Mladen
Regionalna Ljubljanska liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 16.30
Rudar Trbovlje : NK Kočevje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:Trobec Matjaž  
1S:Strnad Peterca Luka 2S:Zajec Jernej
D:Dobrun Žiga
Regionalna Ljubljanska liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.20 ob 20.00
Ivančna Gorica : Slovan
Stadion Ivančna Gorica
GS:  
26.09.20 ob 16.00
NK Kočevje : Svoboda Kisovec
Stadion Gaj Kočevje
GS:  
26.09.20 ob 16.00
Termit Moravče : Rudar Trbovlje
Igrišče Moravče
GS:  
26.09.20 ob 16.00
Ihan : Cockta Kresnice
Šport park Ihan
GS:  
26.09.20 ob 16.00
NK Laby's Mengo 28 : Bela krajina
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
26.09.20 ob 18.00
Trebnje : Interblock
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 16.00
ATET Dren Vrhnika : Kolpa
Športni park Vrhnika
GS:  
27.09.20 ob 16.00
Kamnik : Arne Tabor 69
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Regionalna Ljubljanska liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Bela krajina : Trebnje
ŠRC Loka Črnomelj
GS:  
03.10.20 ob
Cockta Kresnice : NK Laby's Mengo 28
Športni park Kresnice
GS:  
03.10.20 ob
Arne Tabor 69 : Ihan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.10.20 ob
Rudar Trbovlje : Kamnik
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
03.10.20 ob
Svoboda Kisovec : Termit Moravče
Igrišče Kisovec
GS:  
03.10.20 ob
Kolpa : NK Kočevje
Športni park Podzemelj
GS:  
03.10.20 ob
Slovan : ATET Dren Vrhnika
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Interblock : Ivančna Gorica
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
MNZ liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 15.00
Šmartno : Črnuče
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Kokolj Žiga  
1S:Kurež Anej 2S:Selan Žiga
D:Tivold Štefan
20.09.20 ob 16.30
DOL : Vir
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:Rozman Kristian  
1S:Križič Ivan 2S:Pirman Tomaž
D:Klarič Jernej
MNZ liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 16.00
Vir : Šmartno
Igrišče Vir
GS:  
26.09.20 ob 16.00
NK Jevnica : DOL
ŠRC Jevnica
GS:  
26.09.20 ob 16.00
Dragomer : Jezero Medvode
Igrišče Dragomer
GS:  
26.09.20 ob 16.00
Litija : Ljubljana Hermes
Stadion Litija
GS:  
MNZ liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Jezero Medvode : Litija
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
03.10.20 ob
DOL : Dragomer
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
03.10.20 ob
Šmartno : NK Jevnica
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
03.10.20 ob
Črnuče : Vir
Igrišče Črnuče
GS:  
Mladinska 1. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 16.30
nk ivancna gorica : ŠD Vir
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:Rogič Nik  
1S:Čolič Ivo 2S:Zajc Rok
Mladinska 1. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 13.00
Slovan : nk ivancna gorica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 15.00
Rudar Trbovlje : Svoboda Ljubljana
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
26.09.20 ob 16.00
Bela krajina : Ihan
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
27.09.20 ob 12.00
Šmartno-IB : Ljubljana Hermes
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
27.09.20 ob 16.00
ŠD Vir : Komenda
Igrišče Vir
GS:  
Mladinska 1. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Komenda : Slovan
Igrišče Komenda
GS:  
03.10.20 ob
Ljubljana Hermes : ŠD Vir
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Svoboda Ljubljana : Šmartno-IB
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
03.10.20 ob
Ihan : Rudar Trbovlje
Šport park Ihan
GS:  
03.10.20 ob
Dragomer Dolomiti : Bela krajina
Igrišče Dragomer
GS:  
Kadetska 1. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 14.30
Ivančna Gorica : Vir
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:Zajc Rok  
1S:Čolič Ivo 2S:Rogič Nik
Kadetska 1. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 13.00
Rudar Trbovlje : Svoboda Ljubljana
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
26.09.20 ob 14.00
Bela krajina : Ihan
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
27.09.20 ob 10.00
Šmartno-IB : Ljubljana Hermes
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
27.09.20 ob 11.00
Slovan : Ivančna Gorica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Vir : Komenda
Igrišče Vir
GS:  
Kadetska 1. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Komenda : Slovan
Igrišče Komenda
GS:  
03.10.20 ob
Ljubljana Hermes : Vir
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Svoboda Ljubljana : Šmartno-IB
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
03.10.20 ob
Ihan : Rudar Trbovlje
Šport park Ihan
GS:  
03.10.20 ob
Dragomer Dolomiti : Bela krajina
Igrišče Dragomer
GS:  
Mladinska 2. liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.09.20 ob 18.00
Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:Gavrič Nik  
1S:Zajec Jakob 2S:Intihar Matic
D:Stojanovič Zoran
Mladinska 2. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 13.00
Termit Moravče : Zagorje
Igrišče Moravče
GS:  
26.09.20 ob 14.00
Arne Tabor 69 : ATET Dren Vrhnika
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
26.09.20 ob 16.00
Interblock : Olimpija Ljubljana
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 13.00
Kamnik : Svoboda Kisovec
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
27.09.20 ob 16.00
Kočevje : NK Jevnica
Stadion Gaj Kočevje
GS:  
Mladinska 2. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
NK Jevnica : Kamnik
ŠRC Jevnica
GS:  
03.10.20 ob
Zagorje : Kočevje
Mestni stadion Zagorje
GS:  
03.10.20 ob
Olimpija Ljubljana : Termit Moravče
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
03.10.20 ob
ATET Dren Vrhnika : Interblock
Športni park Vrhnika
GS:  
03.10.20 ob
Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69
Igrišče Kisovec
GS:  
Starejši dečki 1. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob
NK Jevnica : Bela krajina
PRELOŽENO
GS:Kafol Žiga  
1S:Intihar Matic 2S:Kravanja Jan
20.09.20 ob 14.00
Rudar Trbovlje : Mirna
Športni park Rudar Trbovlje
GS:Kranjc Gašper  
1S:Kovač Jaka 2S:Delić Elvedin
24.09.20 ob 18.00
Interblock A : NK Zagorje
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:Zajec Jakob  
1S:Duranović Mirzet 2S:Zajc Rok
30.09.20 ob 16.30
Kalcer Radomlje : Dolomiti
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:Duranović Mirzet  
1S:Zajec Jakob 2S:Horvat Dejan
Starejši dečki 1. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
NK Zagorje : Svoboda Ljubljana
GS:  
26.09.20 ob 10.30
Termit Moravče : Dlan Logatec
Igrišče Moravče
GS:  
27.09.20 ob 09.30
Arne Tabor 69 : Roltek Dob
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
27.09.20 ob 10.00
Trebnje : NK Jevnica
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
27.09.20 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika A : Interblock A
Športni park Vrhnika
GS:  
27.09.20 ob 15.00
Bela krajina : Rudar Trbovlje
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
27.09.20 ob 16.00
Mirna : Kalcer Radomlje
Športni park Mirna
GS:  
Starejši dečki 1. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Roltek Dob : Termit Moravče
GS:  
03.10.20 ob
Interblock A : Arne Tabor 69
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
03.10.20 ob
Svoboda Ljubljana : ATET Dren Vrhnika A
Športni park Svoboda, Ljubljana
GS:  
03.10.20 ob
NK Jevnica : NK Zagorje
ŠRC Jevnica
GS:  
03.10.20 ob
Rudar Trbovlje : Trebnje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
03.10.20 ob
Kalcer Radomlje : Bela krajina
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Dolomiti : Mirna
Igrišče Dobrova
GS:  
Starejši dečki 2. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.09.20 ob 17.00
Bravo : Interblock B
Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo
GS:Kafol Žiga  
1S:Intihar Matic 2S:Merhar Nejc
Starejši dečki 2. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
NK Domžale : Bravo
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra Lux A
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 11.30
Kamnik : Kolpa
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje A
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 14.00
Interblock B : ATET Dren Vrhnika B
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 10.00
Komenda A : Laby's Mengo 28
Igrišče Komenda
GS:  
Starejši dečki 2. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Kolpa : Svoboda Kisovec
Športni park Podzemelj
GS:  
03.10.20 ob
Brinje Grosuplje A : Kamnik
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Bravo : Ivančna Gorica
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
ATET Dren Vrhnika B : NK Domžale
Športni park Vrhnika
GS:  
03.10.20 ob
Laby's Mengo 28 : Interblock B
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
03.10.20 ob
Olimpija Ljubljana : Komenda A
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Starejši dečki 3. liga 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
01.10.20 ob 16.30
Litija : Krka
Stadion Litija
GS:Rozina Janez  
Starejši dečki 3. liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.20 ob 17.00
NK Kočevje : Krim RollJet
Stadion Gaj Kočevje
GS:Poplašen Mladen  
Starejši dečki 3. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 17.30
Slovan : NK Kočevje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Lazić Aleksandar  
29.09.20 ob 17.00
Šmartno : Ihan
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:Rogič Nik  
Starejši dečki 3. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 10.00
Ihan : Litija
Šport park Ihan
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Arne Tabor 69 B : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
26.09.20 ob 12.30
Komenda B : Hermes Ljubljana B
Igrišče Komenda
GS:  
26.09.20 ob 13.30
Vir : Ilirija ExtraLux B
Igrišče Vir
GS:  
26.09.20 ob 13.30
NK Kočevje : Krka
Stadion Gaj Kočevje
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Brinje Grosuplje B : Šmartno
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 12.00
ATET Dren Vrhnika C : Krim RollJet
Športni park Vrhnika
GS:  
Starejši dečki 3. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Ilirija ExtraLux B : Hermes Ljubljana B
Stadion Ilirija
GS:  
03.10.20 ob
Krim RollJet : Komenda B
Igrišče Krim
GS:  
03.10.20 ob
Slovan : ATET Dren Vrhnika C
GS:  
03.10.20 ob
Krka : Arne Tabor 69 B
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
03.10.20 ob
Šmartno : NK Kočevje
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
03.10.20 ob
Litija : Brinje Grosuplje B
GS:  
03.10.20 ob
Vir : Ihan
Igrišče Vir
GS:  
Mlajši dečki 1. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 14.00
Slovan A : Brinje Grosuplje A
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:Beširevič Elvin  
30.09.20 ob 16.30
Ivančna Gorica : Ihan Domžale
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:Mikača Goran  
Mlajši dečki 1. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Domžale : ATET Dren Vrhnika A
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob
Ihan Domžale : Bravo A
GS:  
26.09.20 ob
Ilirija Extra Lux A : Krka
Stadion Ilirija
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Radomlje rumeni : Olimpija Ljubljana A
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Arne Tabor 69 A : Ivančna Gorica
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Rudar Trbovlje : Slovan A
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
27.09.20 ob 11.00
Brinje Grosuplje A : Interblock A
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki 1. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
ATET Dren Vrhnika A : Olimpija Ljubljana A
Športni park Vrhnika
GS:  
03.10.20 ob
Slovan A : Radomlje rumeni
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Interblock A : Rudar Trbovlje
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
03.10.20 ob
Krka : Brinje Grosuplje A
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
03.10.20 ob
Ivančna Gorica : Ilirija Extra Lux A
GS:  
03.10.20 ob
Bravo A : Arne Tabor 69 A
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Domžale : Ihan Domžale
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki 2. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Ilirija ExtraLux B : Zagorje
Stadion Ilirija
GS:  
26.09.20 ob 10.30
Mirna : Bravo B
Športni park Mirna
GS:  
26.09.20 ob 11.00
Roltek Dob : Brinje Grosuplje B
Športni park Dob
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Bela krajina : Krim RollJet
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
26.09.20 ob 13.30
Jevnica : Olimpija Ljubljana B
ŠRC Jevnica
GS:  
27.09.20 ob 11.00
Kamnik : Kočevje
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
27.09.20 ob 12.30
Kolpa : Termit Moravče
Športni park Podzemelj
GS:  
Mlajši dečki 2. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Brinje Grosuplje B : Olimpija Ljubljana B
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Krim RollJet : Jevnica
Igrišče Krim
GS:  
03.10.20 ob
Kočevje : Bela krajina
GS:  
03.10.20 ob
Zagorje : Kamnik
GS:  
03.10.20 ob
Termit Moravče : Ilirija ExtraLux B
GS:  
03.10.20 ob
Bravo B : Kolpa
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Roltek Dob : Mirna
Športni park Dob
GS:  
Mlajši dečki 3. liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.09.20 ob 12.00
Vir : Komenda
Igrišče Vir
GS:Kranjc Gašper  
22.09.20 ob 17.30
Laby's Mengo 28 : Črnuče
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:Duščak Nejc  
Mlajši dečki 3. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
29.09.20 ob 16.30
Komenda : Dolomiti
Igrišče Komenda
GS:Podboršek Blaž  
Mlajši dečki 3. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Svoboda Ljubljana : Komenda
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Dolomiti : Trebnje
Igrišče Dobrova
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Laby's Mengo 28 : Dlan Logatec
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Radomlje črni : Šmartno
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 11.00
Ribnica : Ihan
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
27.09.20 ob 12.00
Vir : Črnuče
Igrišče Vir
GS:  
Mlajši dečki 3. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Dlan Logatec : Šmartno
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
03.10.20 ob
Komenda : Radomlje črni
Igrišče Komenda
GS:  
03.10.20 ob
Trebnje : Svoboda Ljubljana
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
03.10.20 ob
Črnuče : Dolomiti
GS:  
03.10.20 ob
Ihan : Vir
GS:  
03.10.20 ob
Laby's Mengo 28 : Ribnica
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.09.20 ob 17.00
Ljubljana Hermes : NK Radomlje zlati
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Kozjek Blaž  
Mlajši dečki 4. liga 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.20 ob 10.30
Litija : ATET Dren Vrhnika B
Stadion Litija
GS:Veršić Tomislav  
01.10.20 ob 19.30
Bravo C : Ljubljana Hermes
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:Jančigaj Jan  
Mlajši dečki 4. liga 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Ilirija ExtraLux C : Jezero Medvode
Stadion Ilirija
GS:  
26.09.20 ob
DOL : Litija
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
26.09.20 ob 10.00
ATET Dren Vrhnika B : Cockta Kresnice
Športni park Vrhnika - pomožno igrišče
GS:  
26.09.20 ob 11.00
Slovan B : Arne Tabor 69 B
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Interblock B : NK Radomlje zlati
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 12.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Borovnica
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 14.00
Olimpija Ljubljana C : Bravo C
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Mlajši dečki 4. liga 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Cockta Kresnice : DOL
GS:  
03.10.20 ob
Jezero Medvode : ATET Dren Vrhnika B
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
03.10.20 ob
Borovnica : Ilirija ExtraLux C
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
03.10.20 ob
Arne Tabor 69 B : OŠ Olimpija Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.10.20 ob
NK Radomlje zlati : Slovan B
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Bravo C : Interblock B
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Ljubljana Hermes : Olimpija Ljubljana C
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 10.00
Ivančna Gorica : Kamnik
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Krim RollJet : Trebnje
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Kamnik : Komenda
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Bela krajina : Ilirija Extra Lux
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
26.09.20 ob 16.00
Olimpija Ljubljana A : Ivančna Gorica
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 12.30
Arne Tabor 69 : Slovan A
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 1 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Ivančna Gorica : Krka
GS:  
03.10.20 ob
Komenda : Olimpija Ljubljana A
Igrišče Komenda
GS:  
03.10.20 ob
Ilirija Extra Lux : Kamnik
Stadion Ilirija
GS:  
03.10.20 ob
Trebnje : Rudar Trbovlje
Stadion Cviblje Trebnje
GS:  
03.10.20 ob
Slovan A : Krim RollJet
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.20 ob 14.00
Svoboda Kisovec : Zagorje
Igrišče Kisovec
GS:  
23.09.20 ob 17.00
Vir : Roltek Dob
Igrišče Vir
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Svoboda Ljubljana : Slovan B
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
26.09.20 ob
Zagorje : Šmartno
GS:  
26.09.20 ob 09.30
Roltek Dob : Svoboda Kisovec
GS:  
26.09.20 ob 12.30
Olimpija Ljubljana beli : Vir
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 10.30
Kalcer Radomlje : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 12.30
Brinje Grosuplje : Kolpa
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Mlajši dečki U-12 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Svoboda Kisovec : Olimpija Ljubljana beli
Igrišče Kisovec
GS:  
03.10.20 ob
Šmartno : Roltek Dob
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
03.10.20 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Zagorje
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
03.10.20 ob
Kolpa : Kalcer Radomlje
Športni park Podzemelj
GS:  
03.10.20 ob
Slovan B : Brinje Grosuplje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Interblock RDEČI : Svoboda Ljubljana
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
26.09.20 ob
Ilirija Extra Lux : Dolomiti
Stadion Ilirija
GS:  
26.09.20 ob
Bravo : Krka
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Komenda : Rudar Trbovlje
Igrišče Komenda
GS:  
Cicibani U-11 skupina 1 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Rudar Trbovlje : Bravo
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
03.10.20 ob
Dolomiti : Komenda
GS:  
03.10.20 ob
Arne Tabor 69 : Ilirija Extra Lux
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
03.10.20 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Svoboda Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.09.20 ob 18.30
NK Olimpija Ljubljana : Interblock
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
22.09.20 ob 17.00
Brinje Grosuplje : Krim RollJet
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.20 ob 12.00
ATET Dren Vrhnika : Brinje Grosuplje
Športni park Dren
GS:  
19.09.20 ob 14.00
Krim RollJet : NK Olimpija Ljubljana
Igrišče Krim
GS:  
19.09.20 ob 15.00
Kalcer Radomlje : Domžale
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
20.09.20 ob 16.00
Slovan : Kočevje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 10.30
Interblock : Krim RollJet
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
26.09.20 ob 11.00
Kočevje : Kalcer Radomlje
Stadion Gaj Kočevje
GS:  
26.09.20 ob 11.00
Brinje Grosuplje : Slovan
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 14.30
NK Olimpija Ljubljana : ATET Dren Vrhnika
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina 2 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
ATET Dren Vrhnika : Interblock
Športni park Dren
GS:  
03.10.20 ob
Slovan : NK Olimpija Ljubljana
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Kalcer Radomlje : Brinje Grosuplje
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Domžale : Kočevje
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.09.20 ob 09.00
Ljubljana Hermes : Dlan Logatec
Športni park Šiška Lj. - pomožno igrišče
GS:  
12.09.20 ob 10.00
Jezero Medvode : Roltek Dob
Igrišče Smlednik
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 10.00
Roltek Dob : Ljubljana Hermes
Športni park Dob
GS:  
20.09.20 ob 14.30
Dlan Logatec : Kolpa
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Zagorje : Dlan Logatec
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Ljubljana Hermes : Ribnica
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 11.00
Kolpa : Roltek Dob
Športni park Podzemelj
GS:  
Cicibani U-11 skupina A 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Roltek Dob : Zagorje
GS:  
03.10.20 ob
Ribnica : Kolpa
Stadion Ugar Ribnica
GS:  
03.10.20 ob
Jezero Medvode : Ljubljana Hermes
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.09.20 ob 12.30
DOL : Črnuče
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.20 ob 10.00
Ivančna Gorica : Vir
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
20.09.20 ob 11.00
DOL : Laby's Mengo 28
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
20.09.20 ob 11.30
Črni Graben : Bela krajina
RCU Lukovica
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 09.30
Laby's Mengo 28 : Črnuče
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Vir : DOL
Igrišče Vir
GS:  
26.09.20 ob 11.00
Šmartno : Črni Graben
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
27.09.20 ob 13.00
Bela krajina : Ivančna Gorica
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-11 skupina B 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Črnuče : Črni Graben
GS:  
03.10.20 ob
Ivančna Gorica : Šmartno
GS:  
03.10.20 ob
DOL : Bela krajina
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
03.10.20 ob
Laby's Mengo 28 : Vir
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 10.30
Mirna : Dragomer
Športni park Mirna
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Litija : Tian
GS:  
26.09.20 ob
Dragomer : Brinje Grosuplje
Igrišče Dragomer
GS:  
27.09.20 ob 11.00
Termit Moravče : Mirna
Igrišče Moravče
GS:  
Cicibani U-11 skupina C 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Brinje Grosuplje : Termit Moravče
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Tian : Dragomer
GS:  
03.10.20 ob
Kamnik : Litija
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.09.20 ob 18.30
NK Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra Lux
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
19.09.20 ob 09.00
Slovan : Brinje Grosuplje
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Ilirija Extra Lux : Slovan
Stadion Ilirija
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Ivančna Gorica : NK Olimpija Ljubljana
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 12.30
Brinje Grosuplje : Kalcer Radomlje
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 1 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Slovan : Ivančna Gorica
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Kalcer Radomlje : Ilirija Extra Lux
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Trebnje : Brinje Grosuplje
Igrišče Trebnje - UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
13.09.20 ob 09.30
Krka : Domžale
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.20 ob 18.00
Bravo : Krka
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
Rudar Trbovlje : ATET Dren Vrhnika
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Slovan A : Bravo
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Interblock : Domžale
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Domžale : Rudar Trbovlje
GS:  
03.10.20 ob
Bravo : Interblock
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT
GS:  
03.10.20 ob
Krka : Slovan A
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.09.20 ob 10.00
ONŠ Virtus : Jezero Medvode
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.20 ob 11.00
Jevnica : Šmartno
ŠRC Jevnica
GS:  
19.09.20 ob 13.00
Jezero Medvode : Kamnik
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
30.09.20 ob 17.00
ONŠ Virtus : Dolomiti
Športni park Virtus, Duplica
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.09.20 ob 17.00
Komenda : ONŠ Virtus
Igrišče Komenda
GS:  
26.09.20 ob 09.30
Šmartno : Termit Moravče
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Dolomiti : Jezero Medvode
Igrišče Dobrova
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Kamnik : Jevnica
Stadion Mekinje, Kamnik
GS:  
Cicibani U-10 skupina A 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Jezero Medvode : Jevnica
Stadion ob Sori, Medvode
GS:  
03.10.20 ob
Termit Moravče : Kamnik
GS:  
03.10.20 ob
ONŠ Virtus : Šmartno
GS:  
03.10.20 ob
Dolomiti : Komenda
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.09.20 ob 10.00
Črnuče : Roltek Dob
Igrišče Črnuče
GS:  
12.09.20 ob 10.00
Litija : Ihan
Stadion Litija
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.09.20 ob 17.00
Črnuče : Litija
Igrišče Črnuče
GS:  
19.09.20 ob 09.00
Roltek Dob : Laby's Mengo 28
Športni park Dob
GS:  
19.09.20 ob 10.45
Ihan : Mirna
Šport park Ihan
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 10.30
Litija : Roltek Dob
GS:  
27.09.20 ob 10.00
Laby's Mengo 28 : Svoboda Ljubljana
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
27.09.20 ob 11.00
Mirna : Črnuče
Športni park Mirna
GS:  
27.09.20 ob 11.00
Bela krajina : Ihan
Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT
GS:  
Cicibani U-10 skupina B 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Roltek Dob : Svoboda Ljubljana
GS:  
03.10.20 ob
Ihan : Laby's Mengo 28
Šport park Ihan
GS:  
03.10.20 ob
Črnuče : Bela krajina
GS:  
03.10.20 ob
Litija : Mirna
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.09.20 ob 11.00
Šentjernej : Dragomer
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.09.20 ob 18.00
Olimpija Ljubljana : Arne Tabor 69
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
19.09.20 ob 10.00
Vir : DOL
Igrišče Vir
GS:  
19.09.20 ob 17.00
Šentjernej : ŽNK Radomlje
Igrišče O.Š. Šentjernej
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob
DOL : Olimpija Ljubljana
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
26.09.20 ob
Borovnica : Vir
Igrišče Dol pri Borovnici
GS:  
26.09.20 ob 11.00
ŽNK Radomlje : Dragomer
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 11.30
Arne Tabor 69 : Šentjernej
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-10 skupina C 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob
Dragomer : Vir
Igrišče Dragomer
GS:  
03.10.20 ob
Olimpija Ljubljana : Borovnica
GS:  
03.10.20 ob
Šentjernej : DOL
GS:  
03.10.20 ob
ŽNK Radomlje : Arne Tabor 69
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS: