Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
RAZPORED TURNIRJEV CICIBANOV U-9
Osveženo 03.12.20 ob 19:57
Cicibani U-9 skupina 1 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.20 ob 12.00
ATET Dren Vrhnika : Dragomer
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Dlan Logatec : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
ATET Dren Vrhnika : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Dragomer : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
ATET Dren Vrhnika : Junior
Športni park Vrhnika
GS:  
26.09.20 ob 12.00
Dragomer : Dlan Logatec
Športni park Vrhnika
GS:  
Cicibani U-9 skupina 1 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
11.10.20 ob 12.00
Dragomer : Dlan Logatec
Igrišče Dragomer
GS:  
11.10.20 ob 12.00
Junior : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dragomer
GS:  
11.10.20 ob 12.00
Dragomer : Junior
Igrišče Dragomer
GS:  
11.10.20 ob 12.00
Dlan Logatec : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dragomer
GS:  
11.10.20 ob 12.00
Dragomer : ATET Dren Vrhnika
Igrišče Dragomer
GS:  
11.10.20 ob 12.00
Dlan Logatec : Junior
Igrišče Dragomer
GS:  
Cicibani U-9 skupina 1 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
Dlan Logatec : Junior
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
24.10.20 ob
ATET Dren Vrhnika : Dragomer
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
24.10.20 ob
Dlan Logatec : ATET Dren Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
24.10.20 ob
Junior : Dragomer
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
24.10.20 ob
Dlan Logatec : Dragomer
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
24.10.20 ob
Junior : ATET Dren Vrhnika
Stadion Sekirica Logatec
GS:  
Cicibani U-9 skupina 2 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
10.10.20 ob 12.00
Krka : Kolpa
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
10.10.20 ob 12.00
Kolpa : Kočevje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
10.10.20 ob 12.00
Krka : Kočevje
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 2 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
Kolpa : Kočevje
Športni park Podzemelj
GS:  
24.10.20 ob
Kočevje : Krka
Športni park Podzemelj
GS:  
24.10.20 ob
Kolpa : Krka
Športni park Podzemelj
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
14.10.20 ob 17.00
Črni Graben : DONŠ Vodice
RCU Lukovica
GS:  
14.10.20 ob 17.00
Komenda : Laby's Mengo 28
RCU Lukovica
GS:  
14.10.20 ob 17.00
Črni Graben : Komenda
RCU Lukovica
GS:  
14.10.20 ob 17.00
DONŠ Vodice : Laby's Mengo 28
RCU Lukovica
GS:  
14.10.20 ob 17.00
Črni Graben : Laby's Mengo 28
RCU Lukovica
GS:  
14.10.20 ob 17.00
DONŠ Vodice : Komenda
RCU Lukovica
GS:  
Cicibani U-9 skupina 3 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
DONŠ Vodice : Komenda
Igrišče Komenda
GS:  
24.10.20 ob
Laby's Mengo 28 : Črni Graben
Igrišče Komenda
GS:  
24.10.20 ob
DONŠ Vodice : Laby's Mengo 28
Igrišče Komenda
GS:  
24.10.20 ob
Komenda : Črni Graben
Igrišče Komenda
GS:  
24.10.20 ob
DONŠ Vodice : Črni Graben
Igrišče Komenda
GS:  
24.10.20 ob
Komenda : Laby's Mengo 28
Igrišče Komenda
GS:  
Cicibani U-9 skupina 4 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
Rudar Trbovlje : Litija
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
24.10.20 ob
NK Jevnica : Zagorje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
24.10.20 ob
Litija : Zagorje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
24.10.20 ob
Rudar Trbovlje : NK Jevnica
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
24.10.20 ob
Rudar Trbovlje : Zagorje
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
24.10.20 ob
Litija : NK Jevnica
Športni park Rudar Trbovlje
GS:  
Cicibani U-9 skupina 5 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
26.09.20 ob 09.00
Ivančna Gorica : Ribnica
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Brinje Grosuplje B : Trebnje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Ivančna Gorica : Brinje Grosuplje B
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Ribnica : Trebnje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Ivančna Gorica : Trebnje
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
26.09.20 ob 09.00
Ribnica : Brinje Grosuplje B
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 5 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
Brinje Grosuplje B : Trebnje
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Ivančna Gorica : Ribnica
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Brinje Grosuplje B : Ivančna Gorica
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Trebnje : Ribnica
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Brinje Grosuplje B : Ribnica
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Trebnje : Ivančna Gorica
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 6 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
10.10.20 ob 09.00
Kamnik : Ihan
Športni park Radomlje - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 6 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
NŠ Domžale Dob : Kamnik
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Ihan : Kalcer Radomlje črni
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
NŠ Domžale Dob : Ihan
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Kamnik : Kalcer Radomlje črni
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
NŠ Domžale Dob : Kalcer Radomlje črni
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Kamnik : Ihan
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
30.09.20 ob 18.00
Črnuče : Jezero Medvode
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
30.09.20 ob 18.00
NŠ Dob Domžale : Črnuče
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
30.09.20 ob 18.00
Termit Moravče : Črnuče
Športni park Dob - pomožno igrišče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
17.10.20 ob 12.00
Termit Moravče : Črnuče
Igrišče Moravče
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Jezero Medvode : NŠ Dob Domžale
Igrišče Moravče
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Termit Moravče : Jezero Medvode
Igrišče Moravče
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Črnuče : NŠ Dob Domžale
Igrišče Moravče
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Termit Moravče : NŠ Dob Domžale
Igrišče Moravče
GS:  
17.10.20 ob 12.00
Črnuče : Jezero Medvode
Igrišče Moravče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 7 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
Črnuče : Jezero Medvode
Igrišče Črnuče
GS:  
24.10.20 ob
NŠ Dob Domžale : Termit Moravče
Igrišče Črnuče
GS:  
24.10.20 ob
Črnuče : NŠ Dob Domžale
Igrišče Črnuče
GS:  
24.10.20 ob
Jezero Medvode : Termit Moravče
Igrišče Črnuče
GS:  
24.10.20 ob
Črnuče : Termit Moravče
Igrišče Črnuče
GS:  
24.10.20 ob
Jezero Medvode : NŠ Dob Domžale
Igrišče Črnuče
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.09.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : Šmartno
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
NK Olimpija Ljubljana : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : NK Olimpija Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Šmartno : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Ilirija Extra Lux : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 09.00
Šmartno : NK Olimpija Ljubljana
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
10.10.20 ob 09.30
Šmartno : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
10.10.20 ob 09.30
NK Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra Lux
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
10.10.20 ob 09.30
Šmartno : Ilirija Extra Lux
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
10.10.20 ob 09.30
NK Olimpija Ljubljana : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Šmartno, Ljubljana
GS:  
Cicibani U-9 skupina 8 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
NK Olimpija Ljubljana : Kalcer Radomlje rumeni
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
Ilirija Extra Lux : Šmartno
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
NK Olimpija Ljubljana : Ilirija Extra Lux
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
Kalcer Radomlje rumeni : Šmartno
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
NK Olimpija Ljubljana : Šmartno
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
Kalcer Radomlje rumeni : Ilirija Extra Lux
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
12.09.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Cockta Kresnice
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Domžale Dob modri : Dol OŠDK
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Domžale Dob modri
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Cockta Kresnice : Dol OŠDK
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Svoboda Ljubljana : Dol OŠDK
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
12.09.20 ob 12.00
Cockta Kresnice : Domžale Dob modri
Športni park Svoboda Ljubljana-pom.igr.
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.09.20 ob 10.30
Dol OŠDK : Svoboda Ljubljana
Športni park Kresnice
GS:  
27.09.20 ob 10.30
Cockta Kresnice : Dol OŠDK
Športni park Kresnice
GS:  
27.09.20 ob 10.30
Domžale Dob modri : Dol OŠDK
Športni park Kresnice
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
10.10.20 ob 14.00
Domžale Dob modri : Dol OŠDK
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
10.10.20 ob 14.00
Svoboda Ljubljana : Cockta Kresnice
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
10.10.20 ob 14.00
Domžale Dob modri : Svoboda Ljubljana
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
10.10.20 ob 14.00
Dol OŠDK : Cockta Kresnice
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
10.10.20 ob 14.00
Domžale Dob modri : Cockta Kresnice
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
10.10.20 ob 14.00
Dol OŠDK : Svoboda Ljubljana
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 9 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
Dol OŠDK : Svoboda Ljubljana
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
24.10.20 ob
Cockta Kresnice : Domžale Dob modri
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
24.10.20 ob
Dol OŠDK : Cockta Kresnice
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
24.10.20 ob
Svoboda Ljubljana : Domžale Dob modri
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
24.10.20 ob
Dol OŠDK : Domžale Dob modri
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
24.10.20 ob
Svoboda Ljubljana : Cockta Kresnice
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Cicibani U-9 skupina 10 1. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
13.09.20 ob 11.00
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
Dol : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Dol
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
Arne Tabor 69 : Slovan
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
13.09.20 ob 11.00
OŠ Olimpija Ljubljana : Dol
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
Cicibani U-9 skupina 10 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
10.10.20 ob 09.30
Dol : Olimpija Ljubljana beli
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
10.10.20 ob 09.30
Slovan : Arne Tabor 69
Igrišče Dol pri Ljubljani
GS:  
Cicibani U-9 skupina 10 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
Slovan : Arne Tabor 69
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
OŠ Olimpija Ljubljana : Dol
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Slovan : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Arne Tabor 69 : Dol
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Slovan : Dol
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob
Arne Tabor 69 : OŠ Olimpija Ljubljana
Športni park Kodeljevo - igrišče z UT
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 2. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
27.09.20 ob 14.00
Brinje Grosuplje A : Krim RollJet
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Interblock : Bravo
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Brinje Grosuplje A : Interblock
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Krim RollJet : Bravo
Igrišče Krim
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Brinje Grosuplje A : Bravo
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT
GS:  
27.09.20 ob 14.00
Krim RollJet : Interblock
Igrišče Krim
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 3. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
10.10.20 ob 10.00
Krim RollJet : Interblock
Igrišče Krim
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Bravo : Brinje Grosuplje A
Igrišče Krim
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Krim RollJet : Bravo
Igrišče Krim
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Interblock : Brinje Grosuplje A
Igrišče Krim
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Krim RollJet : Brinje Grosuplje A
Igrišče Krim
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Interblock : Bravo
Igrišče Krim
GS:  
Cicibani U-9 skupina 11 4. krog GS - glavni sodnik 1S - 1. pomocnik 2S - 2. pomocnik D - delegat
24.10.20 ob
Interblock : Bravo
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
Brinje Grosuplje A : Krim RollJet
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
Interblock : Brinje Grosuplje A
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
Bravo : Krim RollJet
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
Interblock : Krim RollJet
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob
Bravo : Brinje Grosuplje A
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS: