Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 05.09.20
05.09.20
Ihan : Trebnje
2 : 1(1 : 0)
05.09.20
NK Laby's Mengo 28 : Kamnik
0 : 2(0 : 0)
05.09.20
Bela krajina : Termit Moravče
1 : 0(1 : 0)
05.09.20
Cockta Kresnice : NK Kočevje
0 : 1(0 : 0)
05.09.20
Arne Tabor 69 : ATET Dren Vrhnika
0 : 0(0 : 0)
05.09.20
Rudar Trbovlje : Ivančna Gorica
3 : 0(1 : 0)
05.09.20
Svoboda Kisovec : Interblock
2 : 0(1 : 0)
05.09.20
Kolpa : Slovan
2 : 3(1 : 2)
2. krog 12.09.20
12.09.20
Trebnje : Slovan
4 : 3(3 : 1)
12.09.20
Interblock : Kolpa
2 : 0(1 : 0)
12.09.20
Ivančna Gorica : Svoboda Kisovec
1 : 2(1 : 1)
12.09.20
ATET Dren Vrhnika : Rudar Trbovlje
1 : 2(1 : 1)
13.09.20
NK Kočevje : Arne Tabor 69
0 : 4(0 : 2)
12.09.20
Termit Moravče : Cockta Kresnice
0 : 1(0 : 0)
13.09.20
Kamnik : Bela krajina
2 : 2(0 : 0)
12.09.20
Ihan : NK Laby's Mengo 28
3 : 1(1 : 1)
3. krog 19.09.20
19.09.20
NK Laby's Mengo 28 : Trebnje
0 : 2(0 : 2)
19.09.20
Bela krajina : Ihan
3 : 2(1 : 0)
19.09.20
Cockta Kresnice : Kamnik
2 : 1(2 : 0)
19.09.20
Arne Tabor 69 : Termit Moravče
1 : 0(0 : 0)
20.09.20
Rudar Trbovlje : NK Kočevje
19.09.20
Svoboda Kisovec : ATET Dren Vrhnika
3 : 1(2 : 0)
19.09.20
Kolpa : Ivančna Gorica
3 : 0()
19.09.20
Slovan : Interblock
5 : 0(4 : 0)
4. krog 26.09.20
26.09.20
Trebnje : Interblock
25.09.20
Ivančna Gorica : Slovan
27.09.20
ATET Dren Vrhnika : Kolpa
26.09.20
NK Kočevje : Svoboda Kisovec
26.09.20
Termit Moravče : Rudar Trbovlje
27.09.20
Kamnik : Arne Tabor 69
26.09.20
Ihan : Cockta Kresnice
26.09.20
NK Laby's Mengo 28 : Bela krajina
5. krog 03.10.20
03.10.20
Bela krajina : Trebnje
03.10.20
Cockta Kresnice : NK Laby's Mengo 28
03.10.20
Arne Tabor 69 : Ihan
03.10.20
Rudar Trbovlje : Kamnik
03.10.20
Svoboda Kisovec : Termit Moravče
03.10.20
Kolpa : NK Kočevje
03.10.20
Slovan : ATET Dren Vrhnika
03.10.20
Interblock : Ivančna Gorica
6. krog 10.10.20
10.10.20
Trebnje : Ivančna Gorica
10.10.20
ATET Dren Vrhnika : Interblock
10.10.20
NK Kočevje : Slovan
10.10.20
Termit Moravče : Kolpa
10.10.20
Kamnik : Svoboda Kisovec
10.10.20
Ihan : Rudar Trbovlje
10.10.20
NK Laby's Mengo 28 : Arne Tabor 69
10.10.20
Bela krajina : Cockta Kresnice
7. krog 17.10.20
17.10.20
Cockta Kresnice : Trebnje
17.10.20
Arne Tabor 69 : Bela krajina
17.10.20
Rudar Trbovlje : NK Laby's Mengo 28
17.10.20
Svoboda Kisovec : Ihan
17.10.20
Kolpa : Kamnik
17.10.20
Slovan : Termit Moravče
17.10.20
Interblock : NK Kočevje
17.10.20
Ivančna Gorica : ATET Dren Vrhnika
8. krog 24.10.20
24.10.20
Trebnje : ATET Dren Vrhnika
24.10.20
NK Kočevje : Ivančna Gorica
24.10.20
Termit Moravče : Interblock
24.10.20
Kamnik : Slovan
24.10.20
Ihan : Kolpa
24.10.20
NK Laby's Mengo 28 : Svoboda Kisovec
24.10.20
Bela krajina : Rudar Trbovlje
24.10.20
Cockta Kresnice : Arne Tabor 69
9. krog 31.10.20
31.10.20
Arne Tabor 69 : Trebnje
31.10.20
Rudar Trbovlje : Cockta Kresnice
31.10.20
Svoboda Kisovec : Bela krajina
31.10.20
Kolpa : NK Laby's Mengo 28
31.10.20
Slovan : Ihan
31.10.20
Interblock : Kamnik
31.10.20
Ivančna Gorica : Termit Moravče
31.10.20
ATET Dren Vrhnika : NK Kočevje
10. krog 07.11.20
07.11.20
Trebnje : NK Kočevje
07.11.20
Termit Moravče : ATET Dren Vrhnika
07.11.20
Kamnik : Ivančna Gorica
07.11.20
Ihan : Interblock
07.11.20
NK Laby's Mengo 28 : Slovan
07.11.20
Bela krajina : Kolpa
07.11.20
Cockta Kresnice : Svoboda Kisovec
07.11.20
Arne Tabor 69 : Rudar Trbovlje
11. krog 14.11.20
14.11.20
Rudar Trbovlje : Trebnje
14.11.20
Svoboda Kisovec : Arne Tabor 69
14.11.20
Kolpa : Cockta Kresnice
14.11.20
Slovan : Bela krajina
14.11.20
Interblock : NK Laby's Mengo 28
14.11.20
Ivančna Gorica : Ihan
14.11.20
ATET Dren Vrhnika : Kamnik
14.11.20
NK Kočevje : Termit Moravče
12. krog 20.03.21
20.03.21
Trebnje : Termit Moravče
20.03.21
Kamnik : NK Kočevje
20.03.21
Ihan : ATET Dren Vrhnika
20.03.21
NK Laby's Mengo 28 : Ivančna Gorica
20.03.21
Bela krajina : Interblock
20.03.21
Cockta Kresnice : Slovan
20.03.21
Arne Tabor 69 : Kolpa
20.03.21
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec
13. krog 27.03.21
27.03.21
Svoboda Kisovec : Trebnje
27.03.21
Kolpa : Rudar Trbovlje
27.03.21
Slovan : Arne Tabor 69
27.03.21
Interblock : Cockta Kresnice
27.03.21
Ivančna Gorica : Bela krajina
27.03.21
ATET Dren Vrhnika : NK Laby's Mengo 28
27.03.21
NK Kočevje : Ihan
27.03.21
Termit Moravče : Kamnik
14. krog 03.04.21
03.04.21
Trebnje : Kamnik
03.04.21
Ihan : Termit Moravče
03.04.21
NK Laby's Mengo 28 : NK Kočevje
03.04.21
Bela krajina : ATET Dren Vrhnika
03.04.21
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica
03.04.21
Arne Tabor 69 : Interblock
03.04.21
Rudar Trbovlje : Slovan
03.04.21
Svoboda Kisovec : Kolpa
15. krog 10.04.21
10.04.21
Kolpa : Trebnje
10.04.21
Slovan : Svoboda Kisovec
10.04.21
Interblock : Rudar Trbovlje
10.04.21
Ivančna Gorica : Arne Tabor 69
10.04.21
ATET Dren Vrhnika : Cockta Kresnice
10.04.21
NK Kočevje : Bela krajina
10.04.21
Termit Moravče : NK Laby's Mengo 28
10.04.21
Kamnik : Ihan