Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
1. krog 10.11.19
10.11.19
Extrem Loški Potok : Extrem Loška dolina-Bloke
ODIGRANO
10.11.19
Extrem Loška dolina-Bloke : Ribnica
ODIGRANO
10.11.19
Kočevje beli : Extrem Loški Potok
ODIGRANO
10.11.19
Ribnica : Futsal Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
10.11.19
Futsal klub Dobrepolje : Kočevje beli
ODIGRANO
10.11.19
Kočevje modri : Futsal Olimpija Ljubljana
ODIGRANO
10.11.19
Extrem Sodražica : Futsal klub Dobrepolje
ODIGRANO
10.11.19
Extrem Sodražica : Kočevje modri
ODIGRANO
2. krog 30.11.19
30.11.19
Futsal klub Dobrepolje : Kočevje modri
ODIGRANO
30.11.19
Futsal klub Dobrepolje : Extrem Loški Potok
ODIGRANO
30.11.19
Kočevje modri : Extrem Loška dolina-Bloke
ODIGRANO
30.11.19
Extrem Loški Potok : Extrem Sodražica
ODIGRANO
30.11.19
Futsal Olimpija Ljubljana : Extrem Loška dolina-Bloke
ODIGRANO
30.11.19
Extrem Sodražica : Ribnica
ODIGRANO
30.11.19
Futsal Olimpija Ljubljana : Kočevje beli
ODIGRANO
30.11.19
Ribnica : Kočevje beli
ODIGRANO
3. krog 22.12.19
22.12.19
Kočevje modri : Kočevje beli
22.12.19
Extrem Loška dolina-Bloke : Kočevje beli
22.12.19
Extrem Loški Potok : Kočevje modri
22.12.19
Extrem Sodražica : Extrem Loška dolina-Bloke
22.12.19
Extrem Loški Potok : Ribnica
22.12.19
Futsal Olimpija Ljubljana : Extrem Sodražica
22.12.19
Ribnica : Futsal klub Dobrepolje
22.12.19
Futsal klub Dobrepolje : Futsal Olimpija Ljubljana
4. krog 19.01.20
19.01.20
Ribnica : Kočevje modri
19.01.20
Kočevje modri : Extrem Sodražica
19.01.20
Futsal Olimpija Ljubljana : Ribnica
19.01.20
Kočevje beli : Extrem Sodražica
19.01.20
Futsal Olimpija Ljubljana : Extrem Loški Potok
19.01.20
Kočevje beli : Futsal klub Dobrepolje
19.01.20
Extrem Loška dolina-Bloke : Extrem Loški Potok
19.01.20
Extrem Loška dolina-Bloke : Futsal klub Dobrepolje
5. krog 09.02.20
09.02.20
Extrem Loški Potok : Kočevje beli
09.02.20
Extrem Sodražica : Extrem Loški Potok
09.02.20
Kočevje beli : Ribnica
09.02.20
Futsal klub Dobrepolje : Extrem Sodražica
09.02.20
Ribnica : Extrem Loška dolina-Bloke
09.02.20
Kočevje modri : Futsal klub Dobrepolje
09.02.20
Extrem Loška dolina-Bloke : Futsal Olimpija Ljubljana
09.02.20
Futsal Olimpija Ljubljana : Kočevje modri
6. krog 15.03.20
15.03.20
Futsal klub Dobrepolje : Ribnica
15.03.20
Ribnica : Extrem Sodražica
15.03.20
Extrem Loški Potok : Futsal klub Dobrepolje
15.03.20
Extrem Sodražica : Futsal Olimpija Ljubljana
15.03.20
Kočevje modri : Extrem Loški Potok
15.03.20
Futsal Olimpija Ljubljana : Kočevje beli
15.03.20
Extrem Loška dolina-Bloke : Kočevje modri
15.03.20
Kočevje beli : Extrem Loška dolina-Bloke
7. krog 28.03.20
28.03.20
Extrem Sodražica : Kočevje beli
28.03.20
Extrem Loška dolina-Bloke : Extrem Sodražica
28.03.20
Kočevje beli : Kočevje modri
28.03.20
Futsal klub Dobrepolje : Extrem Loška dolina-Bloke
28.03.20
Kočevje modri : Ribnica
28.03.20
Futsal Olimpija Ljubljana : Futsal klub Dobrepolje
28.03.20
Ribnica : Extrem Loški Potok
28.03.20
Extrem Loški Potok : Futsal Olimpija Ljubljana

REZULTATI TEKEM