Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mlajši dečki U-12 skupina 1
1. krog 31.08.19
10.09.19
Jezero Medvode : Svoboda Ljubljana
11.09.19
Interblock rdeči : Roltek Dob
3 : 0(3 : 0)
20.09.19
Dragomer Dolomiti : Komenda
3 : 6(0 : 3)
31.08.19
Dren Vrhnika A : Cockta Kresnice
9 : 0(3 : 0)
01.09.19
Brinje Grosuplje : Bravo Publikum
1 : 12(0 : 10)
31.08.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Krka
5 : 2(3 : 0)
2. krog 07.09.19
16.10.19
Svoboda Ljubljana : Krka
3 : 2(2 : 1)
08.09.19
Bravo Publikum : Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 2(1 : 1)
11.09.19
Cockta Kresnice : Brinje Grosuplje
4 : 2(3 : 0)
07.09.19
Komenda : Dren Vrhnika A
1 : 2(1 : 2)
08.09.19
Roltek Dob : Dragomer Dolomiti
6 : 0(4 : 0)
07.09.19
Jezero Medvode : Interblock rdeči
3 : 2(2 : 1)
3. krog 14.09.19
14.09.19
Interblock rdeči : Svoboda Ljubljana
2 : 0(1 : 0)
14.09.19
Dragomer Dolomiti : Jezero Medvode
2 : 4(1 : 2)
18.09.19
Dren Vrhnika A : Roltek Dob
2 : 1(0 : 0)
15.09.19
Brinje Grosuplje : Komenda
4 : 10(2 : 5)
14.09.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Cockta Kresnice
12 : 0(8 : 0)
14.09.19
Krka : Bravo Publikum
2 : 6(1 : 3)
4. krog 21.09.19
21.09.19
Svoboda Ljubljana : Bravo Publikum
1 : 2(1 : 1)
24.09.19
Cockta Kresnice : Krka
2 : 21(0 : 11)
26.09.19
Komenda : Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 6(2 : 2)
22.09.19
Roltek Dob : Brinje Grosuplje
2 : 0(1 : 0)
22.09.19
Jezero Medvode : Dren Vrhnika A
0 : 3(0 : 2)
21.09.19
Interblock rdeči : Dragomer Dolomiti
2 : 4(1 : 0)
5. krog 28.09.19
28.09.19
Dragomer Dolomiti : Svoboda Ljubljana
0 : 0(0 : 0)
14.11.19
Dren Vrhnika A : Interblock rdeči
2 : 2(1 : 0)
29.09.19
Brinje Grosuplje : Jezero Medvode
2 : 4(1 : 0)
28.09.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Roltek Dob
5 : 0(5 : 0)
29.09.19
Krka : Komenda
3 : 5(2 : 2)
28.09.19
Bravo Publikum : Cockta Kresnice
16 : 0(9 : 0)
6. krog 05.10.19
06.10.19
Svoboda Ljubljana : Cockta Kresnice
12 : 1(6 : 0)
17.10.19
Komenda : Bravo Publikum
1 : 9(0 : 6)
05.10.19
Roltek Dob : Krka
2 : 2(0 : 1)
05.10.19
Jezero Medvode : Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 2(2 : 0)
06.10.19
Interblock rdeči : Brinje Grosuplje
1 : 4(0 : 3)
06.10.19
Dragomer Dolomiti : Dren Vrhnika A
1 : 2(1 : 0)
7. krog 12.10.19
20.10.19
Dren Vrhnika A : Svoboda Ljubljana
1 : 4(0 : 2)
12.10.19
Brinje Grosuplje : Dragomer Dolomiti
0 : 4(0 : 2)
08.10.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Interblock rdeči
3 : 0(3 : 0)
12.10.19
Krka : Jezero Medvode
3 : 0(1 : 0)
12.10.19
Bravo Publikum : Roltek Dob
3 : 1(2 : 0)
24.10.19
Cockta Kresnice : Komenda
2 : 8(0 : 3)
8. krog 19.10.19
19.10.19
Svoboda Ljubljana : Komenda
3 : 2(1 : 0)
19.10.19
Roltek Dob : Cockta Kresnice
12 : 0(5 : 0)
19.10.19
Jezero Medvode : Bravo Publikum
0 : 6(0 : 2)
19.10.19
Interblock rdeči : Krka
3 : 0(2 : 0)
20.10.19
Dragomer Dolomiti : Olimpija Ljubljana OŠ
2 : 4(0 : 1)
19.10.19
Dren Vrhnika A : Brinje Grosuplje
4 : 1(2 : 0)
9. krog 26.10.19
26.10.19
Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana
3 : 0(1 : 0)
26.10.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Dren Vrhnika A
3 : 1(2 : 0)
26.10.19
Krka : Dragomer Dolomiti
2 : 2(1 : 2)
24.10.19
Bravo Publikum : Interblock rdeči
3 : 1(1 : 0)
27.10.19
Cockta Kresnice : Jezero Medvode
2 : 9(0 : 5)
26.10.19
Komenda : Roltek Dob
2 : 5(0 : 5)
10. krog 09.11.19
09.11.19
Svoboda Ljubljana : Roltek Dob
0 : 2(0 : 1)
10.11.19
Jezero Medvode : Komenda
2 : 1(1 : 1)
09.11.19
Interblock rdeči : Cockta Kresnice
13 : 1(5 : 1)
09.11.19
Dragomer Dolomiti : Bravo Publikum
0 : 3(0 : 0)
10.11.19
Dren Vrhnika A : Krka
2 : 2(2 : 1)
10.11.19
Brinje Grosuplje : Olimpija Ljubljana OŠ
1 : 6(1 : 2)
11. krog 16.11.19
16.11.19
Olimpija Ljubljana OŠ : Svoboda Ljubljana
7 : 1(3 : 1)
21.11.19
Krka : Brinje Grosuplje
3 : 1(1 : 1)
16.11.19
Bravo Publikum : Dren Vrhnika A
3 : 0(1 : 0)
16.11.19
Cockta Kresnice : Dragomer Dolomiti
16.11.19
Komenda : Interblock rdeči
1 : 3(0 : 2)
16.11.19
Roltek Dob : Jezero Medvode
12. krog 21.03.20
21.03.20
Svoboda Ljubljana : Jezero Medvode
21.03.20
Roltek Dob : Interblock rdeči
21.03.20
Komenda : Dragomer Dolomiti
21.03.20
Cockta Kresnice : Dren Vrhnika A
21.03.20
Bravo Publikum : Brinje Grosuplje
21.03.20
Krka : Olimpija Ljubljana OŠ
13. krog 28.03.20
28.03.20
Krka : Svoboda Ljubljana
28.03.20
Olimpija Ljubljana OŠ : Bravo Publikum
28.03.20
Brinje Grosuplje : Cockta Kresnice
28.03.20
Dren Vrhnika A : Komenda
28.03.20
Dragomer Dolomiti : Roltek Dob
28.03.20
Interblock rdeči : Jezero Medvode
14. krog 04.04.20
04.04.20
Svoboda Ljubljana : Interblock rdeči
04.04.20
Jezero Medvode : Dragomer Dolomiti
04.04.20
Roltek Dob : Dren Vrhnika A
04.04.20
Komenda : Brinje Grosuplje
04.04.20
Cockta Kresnice : Olimpija Ljubljana OŠ
04.04.20
Bravo Publikum : Krka
15. krog 11.04.20
11.04.20
Bravo Publikum : Svoboda Ljubljana
11.04.20
Krka : Cockta Kresnice
11.04.20
Olimpija Ljubljana OŠ : Komenda
11.04.20
Brinje Grosuplje : Roltek Dob
11.04.20
Dren Vrhnika A : Jezero Medvode
11.04.20
Dragomer Dolomiti : Interblock rdeči
16. krog 18.04.20
18.04.20
Svoboda Ljubljana : Dragomer Dolomiti
18.04.20
Interblock rdeči : Dren Vrhnika A
18.04.20
Jezero Medvode : Brinje Grosuplje
18.04.20
Roltek Dob : Olimpija Ljubljana OŠ
18.04.20
Komenda : Krka
18.04.20
Cockta Kresnice : Bravo Publikum
17. krog 25.04.20
25.04.20
Cockta Kresnice : Svoboda Ljubljana
25.04.20
Bravo Publikum : Komenda
25.04.20
Krka : Roltek Dob
25.04.20
Olimpija Ljubljana OŠ : Jezero Medvode
25.04.20
Brinje Grosuplje : Interblock rdeči
25.04.20
Dren Vrhnika A : Dragomer Dolomiti
18. krog 09.05.20
09.05.20
Svoboda Ljubljana : Dren Vrhnika A
09.05.20
Dragomer Dolomiti : Brinje Grosuplje
09.05.20
Interblock rdeči : Olimpija Ljubljana OŠ
09.05.20
Jezero Medvode : Krka
09.05.20
Roltek Dob : Bravo Publikum
09.05.20
Komenda : Cockta Kresnice
19. krog 16.05.20
16.05.20
Komenda : Svoboda Ljubljana
16.05.20
Cockta Kresnice : Roltek Dob
16.05.20
Bravo Publikum : Jezero Medvode
16.05.20
Krka : Interblock rdeči
16.05.20
Olimpija Ljubljana OŠ : Dragomer Dolomiti
16.05.20
Brinje Grosuplje : Dren Vrhnika A
20. krog 23.05.20
23.05.20
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje
23.05.20
Dren Vrhnika A : Olimpija Ljubljana OŠ
23.05.20
Dragomer Dolomiti : Krka
23.05.20
Interblock rdeči : Bravo Publikum
23.05.20
Jezero Medvode : Cockta Kresnice
23.05.20
Roltek Dob : Komenda
21. krog 30.05.20
30.05.20
Roltek Dob : Svoboda Ljubljana
30.05.20
Komenda : Jezero Medvode
30.05.20
Cockta Kresnice : Interblock rdeči
30.05.20
Bravo Publikum : Dragomer Dolomiti
30.05.20
Krka : Dren Vrhnika A
30.05.20
Olimpija Ljubljana OŠ : Brinje Grosuplje
22. krog 06.06.20
06.06.20
Svoboda Ljubljana : Olimpija Ljubljana OŠ
06.06.20
Brinje Grosuplje : Krka
06.06.20
Dren Vrhnika A : Bravo Publikum
06.06.20
Dragomer Dolomiti : Cockta Kresnice
06.06.20
Interblock rdeči : Komenda
06.06.20
Jezero Medvode : Roltek Dob

REZULTATI TEKEM