2. liga starejši dečki 10/11
Zapisnik: 14. krog Apr 23 201
TEKMA: Domžale - Kolpa 5:1
Datum: 23.04.11 - 13.00
Domžale - ŠP Domžale - umetna trava Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Ljutič Edis
1. pomočnik: Jereb Rok
2. pomočnik: Jurič Darko
Delegat:
POSTAVI
Domžale
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Malnar Anže (V)
1997
4
Ljubijankič Mirza
1997
5
Kimovec Jošt
1997
6
Piskar Žan
1997
7
Bizilj Tadej (K)
1997
8
Repas Jan
1997
9
Žužek Žan
1997
10
Šušnjara Luka
1997
11
Fermišek Timotej
1997
15
Simon Rok
1997
17
Perne Rok
1997
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kolenac Rok (V)
1997
4
Šikonja Rok (K)
1996
5
Frankovič Blaž
1996
6
Žugelj Nejc
1997
7
Veselič Žiga
1997
8
Kramarič Martin
1997
9
Nemanič Janez
1996
10
Končar Grega
1996
13
Žugelj Klemen
1998
14
Dragovan Rok
1996
16
Šuštarič Aleš
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Pavlinič Luka
1997
12
Perič Thomas (V)
1997
13
Smrkolj Nik
1997
14
Istenič Žiga
1997
16
Fujs Tilen
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Prus Mario
1996
3
Vraničar Izidor
1997
11
Malnar Miha
1996
15
Klepec David
1998
Trener
STRELCI
Domžale
1:0 7 - Bizilj Tadej (4')
2:0 10 - Šušnjara Luka (14')
3:0 8 - Repas Jan (16')
4:0 8 - Repas Jan (19')
5:0 4 - Ljubijankič Mirza (34')
Kolpa
5:1 9 - Nemanič Janez (65')
OPOMINJANI
Domžale
9 - Žužek Žan (59')
Kolpa
16 - Šuštarič Aleš (27')
IZKLJUČENI
9 - Žužek Žan (69')
MENJAVE
Domžale
Minuta
Igralec
27'
13 - Smrkolj Nik
27'
11 - Fermišek Timotej
36'
12 - Perič Thomas
36'
1 - Malnar Anže
36'
14 - Istenič Žiga
36'
8 - Repas Jan
50'
16 - Fujs Tilen
50'
7 - Bizilj Tadej
50'
3 - Pavlinič Luka
50'
15 - Simon Rok
Kolpa
Minuta
Igralec
22'
11 - Malnar Miha
22'
14 - Dragovan Rok
36'
2 - Prus Mario
36'
6 - Žugelj Nejc
50'
15 - Klepec David
50'
13 - Žugelj Klemen
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |