2. liga starejši dečki 10/11
Zapisnik: 12. krog Apr 9 201
TEKMA: Bravo Publikum - MNC Vrhnika Dren 11:0
Datum: 10.04.11 - 15.00
Ljubljana - Ježica Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Barukčič Igor
1. pomočnik: Jereb Rok
2. pomočnik: Bobnič Martin
Delegat:
POSTAVI
Bravo Publikum
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Grošelj Gašper (V)
1997
2
Vidmar Miha
1997
3
Vrečič Matej
1997
4
Marinko Jernej
1997
5
Požrl Jurij
1997
6
Jenko Sebastjan (K)
1997
7
Kučej Nik
1998
8
Škerl Filip
1997
9
Mitojevič David
1997
10
Mavretič Til
1997
11
Ninkovič Vito
1997
MNC Vrhnika Dren
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pregelj Jaka (V)
1997
3
Alatič Kris Kristian
1996
4
Kovač Tim
1996
5
Ogrin Gašper
1997
6
Weixler Gregor
1997
7
Palčič Žan
1997
8
Beširevič Damir
1997
9
Jelič Aleksandar
1996
10
Špicar Tadej (K)
1996
11
Rihar Tilen
1997
15
Balčinovič Jasmin
1996
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Lipovac Tim (V)
1997
13
Prebil Jaka
1997
14
Rutar Blaž
1997
15
Primožič Ambrož
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Deronja Dalibor
1996
12
Filipič Samo
1996
13
Fortuna Žan
1996
14
Dobrovoljc Miha
1997
16
Grozdanov Jaka
1997
17
Meštrovac Almin
1997
Trener
STRELCI
Bravo Publikum
9 - Mitojevič David (7')
11 - Ninkovič Vito (9')
11 - Ninkovič Vito (20')
8 - Škerl Filip (26')
11 - Ninkovič Vito (32')
7 - Kučej Nik (34')11m
11 - Ninkovič Vito (47')
14 - Rutar Blaž (59')
11 - Ninkovič Vito (60')
5 - Požrl Jurij (64')
10 - Mavretič Til (70')
MNC Vrhnika Dren
OPOMINJANI
Bravo Publikum
MNC Vrhnika Dren
5 - Ogrin Gašper (30')
6 - Weixler Gregor (34')
8 - Beširevič Damir (70')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
36'
12 - Lipovac Tim
36'
1 - Grošelj Gašper
42'
15 - Primožič Ambrož
42'
9 - Mitojevič David
47'
13 - Prebil Jaka
47'
8 - Škerl Filip
48'
14 - Rutar Blaž
48'
2 - Vidmar Miha
MNC Vrhnika Dren
Minuta
Igralec
21'
2 - Deronja Dalibor
21'
3 - Alatič Kris Kristian
29'
16 - Grozdanov Jaka
29'
11 - Rihar Tilen
29'
13 - Fortuna Žan
29'
4 - Kovač Tim
56'
14 - Dobrovoljc Miha
56'
5 - Ogrin Gašper
56'
17 - Meštrovac Almin
56'
15 - Balčinovič Jasmin
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |