2. liga starejši dečki 10/11
Zapisnik: 2. krog Sep 18 201
TEKMA: MNC Vrhnika Dren - FC Ljubljana 7:0
Datum: 22.09.10 -
Vrhnika - Vrhnika Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Markovič Siniša
1. pomočnik: Mikuš Tevž
2. pomočnik: Mađerić Davor
Delegat:
POSTAVI
MNC Vrhnika Dren
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pregelj Jaka (V)
1997
2
Deronja Dalibor
1996
4
Fortuna Žan
1996
5
Dobrovoljc Miha
1997
6
Weixler Gregor
1997
7
Palčič Žan
1997
8
Beširevič Damir (K)
1997
9
Alatič Kris Kristian
1996
10
Ogrin Gašper
1997
11
Rihar Tilen
1997
16
Pajnkihar Jure
1998
FC Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Rus Žiga
1997
3
Hribar Miha
1996
5
Jurhar Luka
1997
6
Ribič Anej
1997
7
Kešeljević Tian
1997
8
Hrustič Alen
1997
9
Nikič Timotej
1996
11
Alijagić Arif
1996
12
Radovanović Alen (V)
1996
14
Vidmar Jure
1996
17
Josić Mario
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Seliškar Nik
1998
13
Todorovič Božnar Luka
1997
14
Meštrovac Almin
1997
15
Božak Kavčič Kristian
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Petrič Samo
1997
13
Pogačar Tančik Tilen
1997
15
Bytyqi Fisnik
1997
Trener
STRELCI
MNC Vrhnika Dren
1:0 7 - Palčič Žan (5')
2:0 7 - Palčič Žan (13')
3:0 7 - Palčič Žan (39')
4:0 2 - Rus Žiga (42')AG
5:0 8 - Beširevič Damir (46')
6:0 8 - Beširevič Damir (59')
7:0 9 - Alatič Kris Kristian (70')
FC Ljubljana
OPOMINJANI
MNC Vrhnika Dren
16 - Pajnkihar Jure (36')
8 - Beširevič Damir (60')
9 - Alatič Kris Kristian (66')
FC Ljubljana
11 - Alijagić Arif (12')
17 - Josić Mario (32')
13 - Pogačar Tančik Tilen (62')
IZKLJUČENI
MENJAVE
MNC Vrhnika Dren
Minuta
Igralec
36'
3 - Seliškar Nik
36'
10 - Ogrin Gašper
48'
13 - Todorovič Božnar Luka
48'
2 - Deronja Dalibor
55'
15 - Božak Kavčič Kristian
55'
5 - Dobrovoljc Miha
55'
14 - Meštrovac Almin
55'
11 - Rihar Tilen
FC Ljubljana
Minuta
Igralec
43'
15 - Bytyqi Fisnik
43'
11 - Alijagić Arif
54'
4 - Petrič Samo
54'
7 - Kešeljević Tian
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |