2. liga starejši dečki 10/11
Zapisnik: 14. krog Apr 23 201
TEKMA: Cockta Kresnice - FC Ljubljana 9:0
Datum: 23.04.11 - 9.00
Kresnice - Kresnice Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Perme Nejc
1. pomočnik: Stariha Jože
2. pomočnik: Delić Elvedin
Delegat:
POSTAVI
Cockta Kresnice
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Vidmar Nejc
1997
6
Voglar Benjamin
1996
7
Škrinjar Andraž (K)
1996
8
Radujko Đorđe
1997
9
Jereb Nejc
1996
10
Škoda Jaka
1998
12
Košir Luka (V)
1998
14
Škrinjar Aljoša
1996
19
Radujko Aleksander
1997
64
Vehovec Domen
1996
69
Hribar Tadej
1996
FC Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Rus Žiga
1997
4
Korenčan Jure
1997
7
Bytyqi Fisnik
1997
9
Josić Mario
1997
15
Vidmar Jure (K)
1996
16
Toba Alin
1998
19
Nikič Timotej
1996
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Čistar Jan
1996
88
Hribovšek Miha
1996
99
Pogačnik Lan Jernej
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
STRELCI
Cockta Kresnice
1:0 7 - Škrinjar Andraž (6')
2:0 7 - Škrinjar Andraž (15')
3:0 7 - Škrinjar Andraž (19')
4:0 69 - Hribar Tadej (26')
5:0 14 - Škrinjar Aljoša (33')
6:0 5 - Vidmar Nejc (35')
7:0 7 - Škrinjar Andraž (41')
8:0 99 - Pogačnik Lan Jernej (44')
9:0 4 - Čistar Jan (56')
FC Ljubljana
OPOMINJANI
Cockta Kresnice
FC Ljubljana
4 - Korenčan Jure (30')
IZKLJUČENI
2 - Rus Žiga (35')
MENJAVE
Cockta Kresnice
Minuta
Igralec
36'
88 - Hribovšek Miha
36'
9 - Jereb Nejc
41'
4 - Čistar Jan
41'
10 - Škoda Jaka
41'
99 - Pogačnik Lan Jernej
41'
19 - Radujko Aleksander
FC Ljubljana
Minuta
Igralec
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |