2. liga starejši dečki 10/11
Zapisnik: 13. krog Apr 16 201
TEKMA: Litija - Cockta Kresnice 4:0
Datum: 17.04.11 - 12.00
Litija - NK Litija Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Stjepanović Darko
1. pomočnik: Savić Srečko
2. pomočnik: Stevanović Dragan
Delegat:
POSTAVI
Litija
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Burnić Denis (V)
1996
2
Cvetežar Kevin
1996
3
Uglješič Srđan
1996
6
Vrtačnik Nejc
1996
7
Dernovšek Rok
1996
8
Žnidarko Matic
1996
9
Babšek Janez
1996
10
Grah Marcel
1996
11
Tripunović Dragan
1997
17
Kaltak Ervin (K)
1997
18
Halilović Valentino
1996
Cockta Kresnice
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Čistar Jan
1996
5
Vidmar Nejc
1997
7
Škrinjar Andraž (K)
1996
8
Radujko Đorđe
1997
10
Škoda Jaka
1998
12
Košir Luka (V)
1998
14
Škrinjar Aljoša
1996
17
Grebenar Alen
1998
19
Radujko Aleksander
1997
64
Vehovec Domen
1996
69
Hribar Tadej
1996
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Anteševič Uroš
1996
5
Merdanovič Asim
1997
12
Žilič Matej (V)
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Voglar Benjamin
1996
99
Pogačnik Lan Jernej
1997
Trener
STRELCI
Litija
1:0 17 - Kaltak Ervin (19')
2:0 2 - Cvetežar Kevin (25')
3:0 2 - Cvetežar Kevin (48')
4:0 2 - Cvetežar Kevin (56')
Cockta Kresnice
OPOMINJANI
Litija
Cockta Kresnice
17 - Grebenar Alen (53')
7 - Škrinjar Andraž (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Litija
Minuta
Igralec
36'
4 - Anteševič Uroš
36'
7 - Dernovšek Rok
36'
12 - Žilič Matej
36'
1 - Burnić Denis
36'
5 - Merdanovič Asim
36'
9 - Babšek Janez
Cockta Kresnice
Minuta
Igralec
36'
6 - Voglar Benjamin
36'
5 - Vidmar Nejc
36'
99 - Pogačnik Lan Jernej
36'
19 - Radujko Aleksander
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |