2. liga starejši dečki 10/11
Zapisnik: 12. krog Apr 9 201
TEKMA: FC Ljubljana - Litija 0:10
Datum: 09.04.11 - 13.30
Ljubljana - Športni park Ljubljana Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Cvek Gregor
1. pomočnik: Šarkovič Marko
2. pomočnik: Lužnik Gašper
Delegat:
POSTAVI
FC Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Rus Žiga
1997
3
Toba Alin
1998
4
Korenčan Jure
1997
8
Hrustič Alen
1997
9
Josić Mario
1997
10
Alijagić Arif (K)
1996
12
Radovanović Alen (V)
1996
15
Vidmar Jure
1996
16
Toba Catalin
1998
19
Nikič Timotej
1996
23
Ciglar Grega
1997
Litija
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Burnić Denis (V)
1996
2
Cvetežar Kevin
1996
3
Uglješič Srđan
1996
4
Anteševič Uroš
1996
6
Vrtačnik Nejc
1996
7
Dernovšek Rok
1996
8
Žnidarko Matic
1996
9
Babšek Janez
1996
10
Grah Marcel
1996
11
Tripunović Dragan
1997
17
Kaltak Ervin (K)
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Bytyqi Fisnik
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Merdanovič Asim
1997
12
Žilič Matej (V)
1997
18
Halilović Valentino
1996
Trener
STRELCI
FC Ljubljana
Litija
0:1 17 - Kaltak Ervin (2')
0:2 10 - Grah Marcel (5')
0:3 17 - Kaltak Ervin (27')
0:4 10 - Grah Marcel (31')
0:5 10 - Grah Marcel (37')
0:6 17 - Kaltak Ervin (46')
0:7 23 - Ciglar Grega (50')AG
0:8 2 - Cvetežar Kevin (60')
0:9 2 - Cvetežar Kevin (66')
0:10 10 - Grah Marcel (68')
OPOMINJANI
FC Ljubljana
15 - Vidmar Jure (25')
10 - Alijagić Arif (43')
9 - Josić Mario (53')
Litija
IZKLJUČENI
MENJAVE
FC Ljubljana
Minuta
Igralec
45'
7 - Bytyqi Fisnik
45'
15 - Vidmar Jure
Litija
Minuta
Igralec
36'
18 - Halilović Valentino
36'
4 - Anteševič Uroš
36'
12 - Žilič Matej
36'
1 - Burnić Denis
36'
5 - Merdanovič Asim
36'
7 - Dernovšek Rok
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |