2. liga starejši dečki 10/11
Zapisnik: 11. krog Apr 2 201
TEKMA: Ilirija 1911 B - Bravo Publikum 0:1
Datum: 02.04.11 - 14.00
LJUBLJANA - ILIRIJA Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Vedenik Peter
1. pomočnik: Nadarevič Jaka
2. pomočnik: Oraščanin Šefik
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Peršl Matija (V)
1997
2
Hribar Miha
1996
3
Zupančič Domen
1997
4
Nadarevič Denis
1996
5
Matos Matej
1997
6
Slavič Jernej
1997
7
Jukič Anel (K)
1996
8
Šabotič Edin
1996
9
Djukič Marko
1997
10
Bizjak Kazić Tilen
1996
11
Mikić Sašo
1997
Bravo Publikum
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Grošelj Gašper (V)
1997
2
Vidmar Miha
1997
3
Vrečič Matej
1997
4
Marinko Jernej
1997
5
Primožič Ambrož
1997
6
Jenko Sebastjan (K)
1997
7
Kučej Nik
1998
8
Škerl Filip
1997
9
Mitojevič David
1997
10
Mavretič Til
1997
11
Ninkovič Vito
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Koprivec Jaka (V)
1997
13
Slevec Mark
1997
14
Mazrekaj Jeton
1997
15
Pajk Korelc Denis
1997
16
Gruntar Luka
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Lipovac Tim (V)
1997
13
Prebil Jaka
1997
14
Rutar Blaž
1997
Trener
STRELCI
Ilirija 1911 B
Bravo Publikum
0:1 9 - Mitojevič David (0')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 B
8 - Šabotič Edin (3')
4 - Nadarevič Denis (24')
Bravo Publikum
11 - Ninkovič Vito (47')
IZKLJUČENI
8 - Šabotič Edin (35')
MENJAVE
Ilirija 1911 B
Minuta
Igralec
48'
13 - Slevec Mark
48'
2 - Hribar Miha
53'
16 - Gruntar Luka
53'
7 - Jukič Anel
65'
15 - Pajk Korelc Denis
65'
10 - Bizjak Kazić Tilen
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
48'
14 - Rutar Blaž
48'
7 - Kučej Nik
53'
13 - Prebil Jaka
53'
10 - Mavretič Til
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |