2. liga starejši dečki 10/11
Zapisnik: 9. krog Nov 13 201
TEKMA: Litija - Bravo Publikum 0:0
Datum: 13.11.10 - 11.00
Litija - Litija Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Avdičević Adis
1. pomočnik: Brezovar Nejc
2. pomočnik: Devič Aleksander
Delegat:
POSTAVI
Litija
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Žilič Matej (V)
1997
2
Merdanovič Asim
1997
3
Uglješič Srđan
1996
5
Burnić Denis
1996
6
Vrtačnik Nejc
1996
7
Davidović Milojica Robert (K)
1996
8
Žnidarko Matic
1996
9
Cvetežar Kevin
1996
10
Grah Marcel
1996
11
Dernovšek Rok
1996
17
Kaltak Ervin
1997
Bravo Publikum
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Grošelj Gašper (V)
1997
2
Vidmar Miha
1997
3
Vrečič Matej
1997
4
Marinko Jernej
1997
5
Požrl Jurij
1997
6
Jenko Sebastjan (K)
1997
7
Kučej Nik
1998
9
Mitojevič David
1997
10
Mavretič Til
1997
16
Ninkovič Vito
1997
17
Škerl Filip
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Barukčić Mario
1997
12
Halilović Valentino (V)
1996
14
Tripunović Dragan
1997
16
Fatimić Amir
1997
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Primožič Ambrož
1997
15
Lipovac Tim
1997
18
Prebil Jaka
1997
Trener
STRELCI
Litija
Bravo Publikum
OPOMINJANI
Litija
7 - Davidović Milojica Robert (6')
5 - Burnić Denis (42')
8 - Žnidarko Matic (45')
Bravo Publikum
5 - Požrl Jurij (52')
14 - Primožič Ambrož (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Litija
Minuta
Igralec
40'
12 - Halilović Valentino
40'
11 - Dernovšek Rok
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
44'
14 - Primožič Ambrož
44'
10 - Mavretič Til
62'
18 - Prebil Jaka
62'
7 - Kučej Nik
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |