Mladinska 2.liga 10/11
Zapisnik: 10. krog Nov 6 201
TEKMA: Črnuče - FC Ljubljana 9:0 (4:0)
Datum: 07.11.10 -
Ljubljana- Črnuče - Športni park Črnuče Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Markovič Siniša
1. pomočnik: Miličevič David
2. pomočnik: Slavič David
Delegat: Vujasin Boško
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Juršič Boštjan (V)
1992
2
Bukovec Žan
1992
3
Jalšovec Jernej
1992
4
Mitrovič Igor
1994
5
Sovič Andraž (K)
1992
6
Zrnič Luka
1995
7
Jeglič Žiga
1994
8
Besir Šakiri
1993
9
Pavič Vanja
1995
10
Vezjak Peter
1992
11
Nuhanović Ernad
1992
FC Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Cevc Luka
1994
3
Lapič Filip
1995
4
Markovič Klemen
1993
5
Podplatnik Mihael
1995
6
Jandrič Jelenko (K)
1993
7
Duranović Sabahet
1995
8
Gabrič Adam
1994
9
Hari Vajda Max
1995
11
Rakovič Dejan
1993
12
Radovanović Alen (V)
1996
18
Cevc Matej
1993
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Matoš Jure
1995
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Hribar Miha
1996
19
Alijagić Arif
1996
Trener
STRELCI
Črnuče
1:0 2 - Bukovec Žan (17')
2:0 9 - Pavič Vanja (33')
3:0 3 - Jalšovec Jernej (40')
4:0 10 - Vezjak Peter (41')
5:0 9 - Pavič Vanja (60')
6:0 11 - Nuhanović Ernad (72')
7:0 10 - Vezjak Peter (79')
8:0 9 - Pavič Vanja (81')
9:0 11 - Nuhanović Ernad (88')
FC Ljubljana
OPOMINJANI
Črnuče
11 - Nuhanović Ernad (83')
FC Ljubljana
9 - Hari Vajda Max (32')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
56'
14 - Matoš Jure
56'
8 - Besir Šakiri
FC Ljubljana
Minuta
Igralec
65'
19 - Alijagić Arif
65'
18 - Cevc Matej
69'
14 - Hribar Miha
69'
3 - Lapič Filip
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |