Mladinska 2.liga 10/11
Zapisnik: 5. krog Sep 25 201
TEKMA: Črnuče - Kočevje 1:5 (1:2)
Datum: 25.09.10 -
Ljubljana -Črnuče - Črnuče Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Markovič Siniša
1. pomočnik: Vuk Miro
2. pomočnik: Barukčić Antonio
Delegat: Avdagič Meho
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Zukič Maks (V)
1993
2
Sovič Andraž
1992
3
Jalšovec Jernej
1992
4
Prošek Aleš
1992
5
Bukovec Žan (K)
1992
6
Vezjak Peter
1992
7
Jeglič Žiga
1994
9
Pavič Vanja
1995
10
Bojič Savo
1993
11
Nuhanović Ernad
1992
15
Besir Šakiri
1993
Kočevje
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Janeš Ivan
1992
7
Rauter Luka
1992
9
Trontelj Nik (K)
1993
10
Turščak Alen
1992
14
Grošič Elmas
1995
15
Založnik Luka
1995
17
Vidmar Rok
1992
19
Rajšel Gašper
1993
20
Todorovič Dejan
1995
23
Jelič Zoran
1992
77
Žlebič Anže (V)
1992
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Mitrovič Igor
1994
13
Blatnik Hajdinjak Jaka
1992
14
Avdič Ernest
1993
16
Puklavec Žiga
1993
17
Zrnič Luka
1995
18
Matoš Jure
1995
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
24
Padovac Simon
1994
Trener
STRELCI
Črnuče
1:1 6 - Vezjak Peter (18')
Kočevje
0:1 10 - Turščak Alen (2')
1:2 15 - Založnik Luka (42')
1:3 14 - Grošič Elmas (55')
1:4 10 - Turščak Alen (56')
1:5 15 - Založnik Luka (73')
OPOMINJANI
Črnuče
3 - Jalšovec Jernej (26')
16 - Puklavec Žiga (64')
Kočevje
17 - Vidmar Rok (57')
IZKLJUČENI
3 - Jalšovec Jernej (28')
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
31'
13 - Blatnik Hajdinjak Jaka
31'
15 - Besir Šakiri
46'
16 - Puklavec Žiga
46'
2 - Sovič Andraž
64'
17 - Zrnič Luka
64'
7 - Jeglič Žiga
79'
18 - Matoš Jure
79'
11 - Nuhanović Ernad
Kočevje
Minuta
Igralec
78'
24 - Padovac Simon
78'
23 - Jelič Zoran
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |