Mlajši dečki 2. liga 2022/23
Zapisnik: 4. krog 17.09.2022
TEKMA: Olimpija Ljubljana B - Jevnica-Dol 14 : 1 (11 : 0)
Datum: 17.09.22 - 09.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Kodrič Domen
POSTAVI
Olimpija Ljubljana B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kumalić An (V)
2011
2
Kečan Komić Teodor
2011
4
Lazicani Timotej
2011
7
Mešanović Emin (K)
2011
8
Gnezda-Rekić Maks
2011
9
Artuković Aldin
2011
10
Glavaš Din
2011
11
Đorđević Nemanja
2011
12
Kumalić An (V)
2011
15
Perko Nik
2011
16
Tabaković Daris
2011
22
Ciriković Ian
2011
Jevnica-Dol
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Žiher Peter (V)
2011
4
Končina Tilen
2011
5
Zajc Andraž
2011
6
Doblekar Jan
2010
8
Jerina Musulin Val
2011
10
Režek Oskar (K)
2011
11
Omahen Matevž
2011
17
Godec Maks
2011
18
Gotar Jure
2010
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Krupić Admir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Rozina Tilen
STRELCI
Olimpija Ljubljana B
1 : 0 11 - Đorđević Nemanja (1')
2 : 0 7 - Mešanović Emin (6')
3 : 0 11 - Đorđević Nemanja (7')
4 : 0 7 - Mešanović Emin (8')
5 : 0 7 - Mešanović Emin (11')
6 : 0 16 - Tabaković Daris (12')
7 : 0 9 - Artuković Aldin (18')
8 : 0 22 - Ciriković Ian (19')
9 : 0 11 - Đorđević Nemanja (21')
10 : 0 10 - Glavaš Din (23')
11 : 0 7 - Mešanović Emin (28')
12 : 0 10 - Glavaš Din (37')
13 : 0 8 - Gnezda-Rekić Maks (38')
14 : 0 11 - Đorđević Nemanja (44')
Jevnica-Dol
14 : 1 10 - Režek Oskar (56')
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana B
Jevnica-Dol
IZKLJUČENI
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |