Kadeti skupina 1 MNZ Ljubljana 22/23
Zapisnik: 10. krog 05.11.2022
TEKMA: Komenda A - Krim RollJet 5 : 1 (4 : 0)
Datum: 28.10.22 - 16.30
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Gyergyek Miha
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Komenda A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gaberšek David (V)
2007
5
Barle Andraž
2006
6
Jerman Žak
2007
7
Popovič Žiga (K)
2006
8
Ćordić Taib
2007
9
Šubelj Nik
2007
13
Mamić Luka
2006
16
Mlakar Jure
2007
17
Brinovec Kris
2007
18
Jovev Žiga
2007
20
Topolšek Jan Klar
2006
Krim RollJet
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Cencelj Luka
2007
6
Stupar Sven
2006
7
Stojanović Uroš
2006
8
Vehovec Mark
2006
10
Stojoski Viktor
2006
11
Kačičnik Maks
2006
12
Protner Svarun Nerej (V)
2007
14
Miklič Gašper (K)
2007
15
Koleša Matic
2007
18
Nikolič Marko
2006
22
Lavrih Klemen
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Špetič Luka
2006
14
Sarafinov Žan (V)
2006
Trener
Bučan Uroš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Blatnik Žiga
2007
5
Krstič Nejc
2007
13
Kiselič Lan
2007
16
Bekonjić Nero
2007
17
Dovjak Gal
2007
20
Todorović Toni
2007
21
Por Filip
2007
Trener
Kožul Ivan
STRELCI
Komenda A
1 : 0 9 - Šubelj Nik (21')
2 : 0 8 - Ćordić Taib (30')
3 : 0 9 - Šubelj Nik (40')
4 : 0 17 - Brinovec Kris (43')
5 : 1 17 - Brinovec Kris (90')
Krim RollJet
4 : 1 17 - Dovjak Gal (88')11m
OPOMINJANI
Komenda A
6 - Jerman Žak (83')
14 - Sarafinov Žan (87')
Krim RollJet
16 - Bekonjić Nero (71')
17 - Dovjak Gal (81')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda A
Minuta
Igralec
58'
14 - Sarafinov Žan
58'
20 - Topolšek Jan Klar
58'
4 - Špetič Luka
58'
7 - Popovič Žiga
Krim RollJet
Minuta
Igralec
45'
16 - Bekonjić Nero
45'
10 - Stojoski Viktor
45'
5 - Krstič Nejc
45'
18 - Nikolič Marko
45'
13 - Kiselič Lan
45'
7 - Stojanović Uroš
70'
3 - Blatnik Žiga
70'
11 - Kačičnik Maks
75'
17 - Dovjak Gal
75'
2 - Cencelj Luka
75'
21 - Por Filip
75'
6 - Stupar Sven
79'
20 - Todorović Toni
79'
15 - Koleša Matic
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |