Kadeti skupina 1 MNZ Ljubljana 22/23
Zapisnik: 9. krog 22.10.2022
TEKMA: NK Trebnje - Vir 2 : 1 (2 : 0)
Datum: 23.10.22 - 11.30
Novo mesto - Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Šalehar Mitja
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
NK Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Hlebec Toni (V)
2006
2
Aliu Arianit
2006
3
Hlavaty Tilen
2007
4
Avdibašić Mirza
2007
5
Smolič Aleks (K)
2006
6
Adrijan Musaj
2006
7
Pavlin Jaka
2006
8
Gole Nik
2007
9
Gluhić Amer
2006
10
Bjelošević Tian
2007
11
Gerden Urh
2007
Vir
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Hotić Sandi
2007
4
Merela Žiga
2007
5
Šoštarič Vito
2007
6
Tič Miha
2007
7
Jazbinšek Mirčevski Enej
2007
8
Majhenič Mark (K)
2007
9
Kotnik Martin
2007
13
Kotnik Lovro
2007
14
Trujkić Tal Tobias
2007
17
Agnič Gašper
2007
99
Vodnjov Bor (V)
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Ambrožič Rok
2007
14
Turk Matej
2006
15
Milijević Kovačič Adrian
2007
Trener
Sever Matjaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
10
Prudič Mark
2007
11
Ris David
2007
Trener
Fazlič Samir
STRELCI
NK Trebnje
1 : 0 7 - Pavlin Jaka (4')
2 : 0 10 - Bjelošević Tian (22')
Vir
2 : 1 10 - Prudič Mark (61')
OPOMINJANI
NK Trebnje
6 - Adrijan Musaj (77')
5 - Smolič Aleks (77')
Vir
8 - Majhenič Mark (86')
9 - Kotnik Martin (93')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Trebnje
Minuta
Igralec
62'
14 - Turk Matej
62'
11 - Gerden Urh
62'
15 - Milijević Kovačič Adrian
62'
10 - Bjelošević Tian
71'
13 - Ambrožič Rok
71'
2 - Aliu Arianit
Vir
Minuta
Igralec
46'
10 - Prudič Mark
46'
13 - Kotnik Lovro
55'
11 - Ris David
55'
14 - Trujkić Tal Tobias
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |