Kadeti skupina 1 MNZ Ljubljana 22/23
Zapisnik: 8. krog 15.10.2022
TEKMA: Vir - NK Šmartno-IB 3 : 4 (2 : 2)
Datum: 15.10.22 - 10.00
Vir - Igrišče Vir Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Gyergyek Miha
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Vir
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Merela Žiga
2007
5
Šoštarič Vito
2007
8
Majhenič Mark (K)
2007
9
Kotnik Martin
2007
10
Prudič Mark
2007
11
Ris David
2007
13
Kotnik Lovro
2007
14
Trujkić Tal Tobias
2007
17
Agnič Gašper
2007
18
Jazbinšek Mirčevski Enej
2007
99
Vodnjov Bor (V)
2007
NK Šmartno-IB
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Janežič Juš (V,K)
2007
2
Šarac Danilo
2007
3
Jug Bastjan
2007
4
Melinček Rene
2007
5
Pirgić Emir
2007
7
Vodnik Timon
2007
9
Muzlovič Mark
2007
10
Kalan Rui
2007
11
Kerin Tim
2007
17
Kiš Nejc
2007
18
Dervishoski Amel
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Strnišnik Matevž
2006
6
Hotić Sandi
2007
7
Tič Miha
2007
15
Durmišević Kenan
2007
16
Blatnik Aljaž
2006
19
Spasojević Nemanja
2006
20
Hostnik Erazem
2007
Trener
Žeželj Dražen
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Birčaković David
2007
8
Sojer Aljaž
2007
16
Šegatin Val
2007
Trener
Kirovski Simeon
STRELCI
Vir
1 : 2 8 - Majhenič Mark (15')
2 : 2 9 - Kotnik Martin (28')
3 : 3 17 - Agnič Gašper (52')
NK Šmartno-IB
0 : 1 17 - Kiš Nejc (5')
0 : 2 9 - Muzlovič Mark (10')
2 : 3 9 - Muzlovič Mark (50')
3 : 4 4 - Melinček Rene (85')
OPOMINJANI
Vir
13 - Kotnik Lovro (55')
8 - Majhenič Mark (89')
18 - Jazbinšek Mirčevski Enej (90')
NK Šmartno-IB
10 - Kalan Rui (36')
8 - Sojer Aljaž (55')
1 - Janežič Juš (92')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Vir
Minuta
Igralec
46'
6 - Hotić Sandi
46'
14 - Trujkić Tal Tobias
46'
3 - Strnišnik Matevž
46'
10 - Prudič Mark
46'
16 - Blatnik Aljaž
46'
5 - Šoštarič Vito
64'
7 - Tič Miha
64'
11 - Ris David
NK Šmartno-IB
Minuta
Igralec
46'
8 - Sojer Aljaž
46'
18 - Dervishoski Amel
69'
16 - Šegatin Val
69'
10 - Kalan Rui
80'
6 - Birčaković David
80'
17 - Kiš Nejc
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |