Kadeti skupina 1 MNZ Ljubljana 22/23
Zapisnik: 3. krog 10.09.2022
TEKMA: Krim RollJet - NK Šmartno-IB 6 : 4 (5 : 1)
Datum: 11.09.22 - 13.00
Ljubljana - Igrišče Krim Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Josipović Jure
1. pomočnik: Brezovar Nejc
2. pomočnik: Dević Aleksander
Delegat:
POSTAVI
Krim RollJet
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lapanja Martin (V)
2006
2
Cencelj Luka
2007
5
Lavrih Klemen
2007
6
Stupar Sven
2006
9
Kiselič Lan
2007
10
Stojoski Viktor
2006
11
Kačičnik Maks
2006
13
Miklič Gašper
2007
16
Bekonjić Nero (K)
2007
18
Nikolič Marko
2006
19
Koleša Matic
2007
NK Šmartno-IB
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Janežič Juš
2007
2
Šarac Danilo
2007
3
Jug Bastjan
2007
5
Muzlovič Mark
2007
6
Gradišek Samo
2007
7
Vodnik Timon
2007
8
Sojer Aljaž
2007
9
Kerin Tim
2007
10
Elezi Alton
2007
11
Kalan Rui
2007
18
Dervishoski Amel
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Blatnik Žiga
2007
4
Por Filip
2007
7
Del Cott Lovro
2007
8
Vukadinović Miljan
2007
14
Brajković Tin
2007
15
Simčič Domen
2007
17
Dovjak Gal
2007
Trener
Kožul Ivan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Kuqica Ilaz
2007
15
Šegatin Val
2007
16
Kranjc Mark
2007
17
Pirgić Emir
2007
Trener
Kirovski Simeon
STRELCI
Krim RollJet
1 : 1 10 - Stojoski Viktor (4')
2 : 1 6 - Stupar Sven (5')
3 : 1 19 - Koleša Matic (12')
4 : 1 9 - Kiselič Lan (38')
5 : 1 10 - Stojoski Viktor (45')
6 : 4 17 - Dovjak Gal (85')
NK Šmartno-IB
0 : 1 6 - Gradišek Samo (2')
5 : 2 8 - Sojer Aljaž (58')
5 : 3 2 - Šarac Danilo (67')
5 : 4 5 - Muzlovič Mark (80')
OPOMINJANI
Krim RollJet
NK Šmartno-IB
6 - Gradišek Samo (25')
15 - Šegatin Val (83')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Krim RollJet
Minuta
Igralec
22'
7 - Del Cott Lovro
22'
6 - Stupar Sven
46'
8 - Vukadinović Miljan
46'
19 - Koleša Matic
78'
17 - Dovjak Gal
78'
9 - Kiselič Lan
85'
4 - Por Filip
85'
10 - Stojoski Viktor
90'
15 - Simčič Domen
90'
16 - Bekonjić Nero
NK Šmartno-IB
Minuta
Igralec
46'
17 - Pirgić Emir
46'
10 - Elezi Alton
61'
15 - Šegatin Val
61'
8 - Sojer Aljaž
67'
16 - Kranjc Mark
67'
7 - Vodnik Timon
76'
4 - Kuqica Ilaz
76'
6 - Gradišek Samo
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |