Starejši dečki 1. liga 2021/22
Zapisnik: 19. krog 14.05.2022
TEKMA: Bela krajina - MIRNA 5 : 1
Datum: 14.05.22 - 11.00
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Skušek Aljaž
1. pomočnik: Peulić Slađan
2. pomočnik: Rozman Erik
Delegat:
POSTAVI
Bela krajina
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Starešinič Julij (V)
2008
3
Bukovec Erik
2008
4
Subašić Emrah
2007
7
Adlešič Maj
2009
8
Raztresen Mišel (K)
2007
9
Lipar Rok
2008
10
Rozman Žan
2007
11
Frankovič Vito
2009
15
Bubnjić Žan Maks
2007
17
Hudelja Borut
2008
19
Ferfolja Nejc
2008
MIRNA
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Urana Nejc (V)
2009
2
Ambrožič Rok
2007
3
Černe Jakob
2010
4
Hribar Lovro
2009
5
Drčar Žiga
2008
7
Jaklič Roman (K)
2008
8
Jurak Jakob
2009
9
Povšič Anže
2008
10
Milijević Kovačič Adrian
2007
11
Burgar Aljaž
2007
18
Norčič Nejc
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Jurić Ivan
2008
6
Boromisa Luka
2008
12
Bartolj Miran (V)
2007
13
Škof Jan
2008
14
Ćućić David
2008
18
Perak Mario
2009
20
Vlahovič Žiga
2008
Trener
Mirosavljević Aleksander-Sašo
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Kraljevski Dar
2008
14
Kovač Žan
2008
15
Planinšek Ian Lev
2008
Trener
STRELCI
Bela krajina
1 : 0 10 - Rozman Žan (24')
2 : 0 10 - Rozman Žan (26')
3 : 0 15 - Bubnjić Žan Maks (36')
4 : 0 14 - Ćućić David (48')
5 : 0 15 - Bubnjić Žan Maks (56')
MIRNA
5 : 1 7 - Jaklič Roman (60')
OPOMINJANI
Bela krajina
MIRNA
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina
Minuta
Igralec
25'
18 - Perak Mario
25'
9 - Lipar Rok
36'
14 - Ćućić David
36'
7 - Adlešič Maj
46'
6 - Boromisa Luka
46'
11 - Frankovič Vito
50'
12 - Bartolj Miran
50'
1 - Starešinič Julij
50'
20 - Vlahovič Žiga
50'
4 - Subašić Emrah
55'
5 - Jurić Ivan
55'
10 - Rozman Žan
60'
13 - Škof Jan
60'
15 - Bubnjić Žan Maks
MIRNA
Minuta
Igralec
26'
15 - Planinšek Ian Lev
26'
2 - Ambrožič Rok
46'
6 - Kraljevski Dar
46'
11 - Burgar Aljaž
48'
14 - Kovač Žan
48'
8 - Jurak Jakob
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
20. krog 27.04.24 | |
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica | 1 : 2 |
Anton Kamnik : NK TREBNJE | 1 : 4 |
Zagorje : Arne Tabor 69 | 2 : 1 |
Svoboda Kisovec : Ljubljana Palis | 1 : 1 |
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje | 1 : 5 |
Bela krajina : OŠ Olimpija Ljubljana | 0 : 0 |
NK IB 1975 Ljubljana : Jevnica | 3 : 0 |
MNZ Liga 2023/24 | |
13. krog 20.04.24 | |
Ihan : Dragomer | 0 : 0 |
Termit Moravče : NK Šmartno Infostyle | 5 : 2 |
Jezero Medvode : Kolpa | 1 : 3 |
Šentjernej : Komenda | 2 : 1 |