Starejši dečki 1. liga 2021/22
Zapisnik: 16. krog 23.04.2022
TEKMA: NK IB 1975 Ljubljana - Arne Tabor 69 A 2 : 0
Datum: 23.04.22 - 14.30
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Palek Zak
1. pomočnik: Jovović Luka
2. pomočnik: Tahiraj Albin
Delegat:
POSTAVI
NK IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vlahek Val (V)
2007
2
Petrović Uroš
2007
4
Melinček Rene
2007
5
Pandža Sergej
2007
6
Opeka Gašper
2007
7
Tratnik Gal Timotej (K)
2007
8
Sojer Aljaž
2007
9
Velić Tej
2007
10
Gorza Gal
2007
11
Kerin Tim
2007
13
Kalan Rui
2007
Arne Tabor 69 A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Mihelčič Marn Gaber (V)
2008
3
Ivanec Žiga
2007
4
Ramovž Vid
2007
5
Grandovec Nikolić Andraž (K)
2007
6
Hodžar Maj
2008
7
Žagar Bor
2007
9
Sever Peter
2007
16
Duhovnik Arne
2008
18
Šmic Lan
2007
20
Šabić Adnan
2008
22
Terzić Tilen
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Jug Bastjan
2007
14
Muzlovič Mark
2007
17
Vodnik Timon
2007
18
Pirgić Emir
2007
Trener
Fekonja David
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Ciperle Jošt
2008
10
Lukan Nejc
2008
15
Beganović Ali
2007
17
Ahačič Urban
2008
21
Hribljan Benjamin
2008
Trener
Dvoršek Andraž
STRELCI
NK IB 1975 Ljubljana
1 : 0 9 - Velić Tej (20')
2 : 0 8 - Sojer Aljaž (66')
Arne Tabor 69 A
OPOMINJANI
NK IB 1975 Ljubljana
17 - Vodnik Timon (53')
Arne Tabor 69 A
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK IB 1975 Ljubljana
Minuta
Igralec
36'
14 - Muzlovič Mark
36'
10 - Gorza Gal
49'
3 - Jug Bastjan
49'
13 - Kalan Rui
51'
17 - Vodnik Timon
51'
11 - Kerin Tim
67'
18 - Pirgić Emir
67'
4 - Melinček Rene
Arne Tabor 69 A
Minuta
Igralec
39'
21 - Hribljan Benjamin
39'
18 - Šmic Lan
41'
15 - Beganović Ali
41'
22 - Terzić Tilen
53'
10 - Lukan Nejc
53'
16 - Duhovnik Arne
62'
17 - Ahačič Urban
62'
6 - Hodžar Maj
62'
2 - Ciperle Jošt
62'
9 - Sever Peter
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
20. krog 27.04.24 | |
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica | 1 : 2 |
Anton Kamnik : NK TREBNJE | 1 : 4 |
Zagorje : Arne Tabor 69 | 2 : 1 |
Svoboda Kisovec : Ljubljana Palis | 1 : 1 |
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje | 1 : 5 |
Bela krajina : OŠ Olimpija Ljubljana | 0 : 0 |
NK IB 1975 Ljubljana : Jevnica | 3 : 0 |
MNZ Liga 2023/24 | |
13. krog 20.04.24 | |
Ihan : Dragomer | 0 : 0 |
Termit Moravče : NK Šmartno Infostyle | 5 : 2 |
Jezero Medvode : Kolpa | 1 : 3 |
Šentjernej : Komenda | 2 : 1 |