Regionalna Ljubljanska liga 2021/22
Zapisnik: 10. krog 30.10.2021
TEKMA: Cockta Kresnice - Trebnje 0 : 0 (0 : 0)
Datum: 30.10.21 - 15.00
Kresnice - Športni park Kresnice Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Trobec Matjaž
1. pomočnik: Čaleta Luka
2. pomočnik: Dević Aleksander
Delegat:
POSTAVI
Cockta Kresnice
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Đurić Nikola (V)
1993
2
Ćoralić Denis
1999
5
Hrček Erik
1998
6
Drevenšek Niko
1983
7
Peklaj Žan
1998
8
Humar Žan
1999
11
Rajterič Robert
1982
16
Hribar Miha
1996
17
Pehlić Suad
2000
18
Planinšek Luka
1994
19
Gvardjančič Jernej (K)
1994
Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Gabrijel Vid
1994
4
Horžen Patrik
1998
7
Novak Jan
1997
9
Kočman Gašper
1998
10
Kočevar Žiga
1994
11
Kastelic Denis
1998
16
Šušak Branko (K)
1994
18
Vavžik Luka
1987
19
Fišter Miha
1998
20
Perpar Jaka
1993
23
Urigelj Janez (V)
1981
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Jevšnik Črt
1999
9
Ciriković Emil
1998
10
Milenković Branislav
1991
15
Talović Alija
1999
Trener
Sajovic Jurij
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Hudoklin Luka
2000
21
Verbič Tomaž (V)
1998
Trener
Kastrevec Andrej
STRELCI
Cockta Kresnice
Trebnje
OPOMINJANI
Cockta Kresnice
2 - Ćoralić Denis (39')
15 - Talović Alija (56')
1 - Đurić Nikola (81')
Trebnje
11 - Kastelic Denis (43')
19 - Fišter Miha (77')
IZKLJUČENI
15 - Talović Alija (92')
MENJAVE
Cockta Kresnice
Minuta
Igralec
14'
9 - Ciriković Emil
14'
7 - Peklaj Žan
46'
15 - Talović Alija
46'
16 - Hribar Miha
46'
3 - Jevšnik Črt
46'
19 - Gvardjančič Jernej
Trebnje
Minuta
Igralec
85'
6 - Hudoklin Luka
85'
9 - Kočman Gašper
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |