Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.2020
TEKMA: Brinje Grosuplje A - Komenda A 9 : 1
Datum: 06.09.20 - 12.00
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Miladinovič Marko
1. pomočnik: Nadarevič Denis
2. pomočnik: Banovič Marko
Delegat:
POSTAVI
Brinje Grosuplje A
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Ristić David
2007
6
Pelc Aleks
2007
7
Tegelj Kristjan (K)
2006
8
Razboršek Filip
2007
9
Kujavec Luka
2007
10
Stojanović Uroš
2006
11
Vehovec Mark
2006
12
Kladnik Lovro (V)
2007
15
Kastelic Jeršin Mark
2007
16
Šipraga Luka
2006
18
Čampa Jakob
2006
Komenda A
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Kličić Aid
2007
3
Česnik Juš
2007
5
Vidergar Lan
2008
6
Jerman Žak
2007
7
Pernek Kristian
2007
10
Voldrih Simčič Mark (K)
2007
12
Anžur Nejc Erazem (V)
2007
15
Kruhar Jakob
2007
16
Krajačić Benjamin
2007
19
Šubelj Nik
2007
21
Jovev Žiga
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Mehle Matej
2008
3
Grad Gaj Anton
2007
17
Balažic Jan
2008
Trener
Marinšek Erik
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Zorić Simon
2007
8
Ćordić Taib
2007
9
Kuhar Jan
2007
11
Ćatović Ilhan
2007
14
Brinovec Kris
2007
17
Gmajner Miha
2007
32
Gaberšek David
2007
Trener
Prudič Simon
STRELCI
Brinje Grosuplje A
1 : 0     11 - Vehovec Mark (19')
2 : 0     11 - Vehovec Mark (21')
3 : 0     11 - Vehovec Mark (25')
4 : 0     7 - Tegelj Kristjan (45')
5 : 0     8 - Razboršek Filip (47')
6 : 1     11 - Vehovec Mark (57')
7 : 1     11 - Vehovec Mark (64')
8 : 1     11 - Vehovec Mark (68')
9 : 1     2 - Mehle Matej (70')
Komenda A
5 : 1     4 - Zorić Simon (54')
OPOMINJANI
Brinje Grosuplje A
7 - Tegelj Kristjan (33')
Komenda A
6 - Jerman Žak (19')
4 - Zorić Simon (62')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Brinje Grosuplje A
Minuta
Igralec
40'
3 - Grad Gaj Anton
40'
16 - Šipraga Luka
42'
17 - Balažic Jan
42'
15 - Kastelic Jeršin Mark
45'
2 - Mehle Matej
45'
9 - Kujavec Luka
Komenda A
Minuta
Igralec
35'
4 - Zorić Simon
35'
15 - Kruhar Jakob
36'
14 - Brinovec Kris
36'
5 - Vidergar Lan
36'
17 - Gmajner Miha
36'
19 - Šubelj Nik
36'
11 - Ćatović Ilhan
36'
16 - Krajačić Benjamin
47'
8 - Ćordić Taib
47'
7 - Pernek Kristian
47'
32 - Gaberšek David
47'
12 - Anžur Nejc Erazem
47'
9 - Kuhar Jan
47'
6 - Jerman Žak