Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.2020
TEKMA: Bravo - Olimpija Ljubljana 4 : 1
Datum: 05.09.20 - 09.00
Ljubljana - Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Zajc Rok
1. pomočnik: Snoj Matic
2. pomočnik: Kozjek Blaž
Delegat:
POSTAVI
Bravo
Priimek in ime
Leto rojstva
0
Ivić Alek
2007
10
Kvaternik Jurij
2007
18
Poppe Til David
2007
24
Tratnik Gal Timotej
2007
26
Žinko David
2007
30
Beganović Haris
2007
35
Bizjan Nik
2007
38
Kraševec Jaša
2007
39
Junčaj Flavio
2007
40
Kraševec Val
2007
53
Trček Maj
2007
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Rastoder Marcel
2007
2
Oblak Svit
2007
3
Velikonja Rok
2007
4
Novšak Matic
2007
5
Pegan Tin Anej
2007
6
Schuster Domen
2007
7
Harambašić Tarik
2007
8
Lučić Luka
2007
9
Liao Novak Šan
2007
10
Tafoski Seadin
2007
11
Jelača Teo
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Avsenek Evan
2007
9
Pečnik Jaka
2007
34
Mandjuka Arton
2007
36
Lulić Naj
2007
46
Klopčaver - Čatič Tobias
2007
50
Corn Gal
2007
69
Pevc Carrera Gabriel
2007
Trener
Škof Blaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Jelić Luka
2007
13
Slovnik Luka
2007
14
Milanko Nenad Luka
2007
15
Protega Anže
2007
16
Cvelbar luka
2007
17
Krpan Maks
2007
18
Garibović Benjamin
2007
Trener
Avbelj Klemen
STRELCI
Bravo
1 : 0     39 - Junčaj Flavio (20')
2 : 0     53 - Trček Maj (41')
3 : 1     36 - Lulić Naj (56')
4 : 1     36 - Lulić Naj (62')
Olimpija Ljubljana
2 : 1     9 - Liao Novak Šan (44')11m
OPOMINJANI
Bravo
Olimpija Ljubljana
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo
Minuta
Igralec
51'
36 - Lulić Naj
51'
38 - Kraševec Jaša
51'
2 - Avsenek Evan
51'
10 - Kvaternik Jurij
51'
9 - Pečnik Jaka
51'
39 - Junčaj Flavio
60'
50 - Corn Gal
60'
24 - Tratnik Gal Timotej
60'
69 - Pevc Carrera Gabriel
60'
35 - Bizjan Nik
63'
46 - Klopčaver - Čatič Tobias
63'
53 - Trček Maj
64'
34 - Mandjuka Arton
64'
26 - Žinko David
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
36'
17 - Krpan Maks
36'
8 - Lučić Luka
36'
12 - Jelić Luka
36'
1 - Rastoder Marcel
47'
14 - Milanko Nenad Luka
47'
11 - Jelača Teo
60'
15 - Protega Anže
60'
6 - Schuster Domen
60'
13 - Slovnik Luka
60'
3 - Velikonja Rok
64'
18 - Garibović Benjamin
64'
5 - Pegan Tin Anej
64'
16 - Cvelbar luka
64'
10 - Tafoski Seadin