Starejši dečki 1. liga 20/21
Zapisnik: 3. krog 12.09.2020
TEKMA: Trebnje - Interblock A 0 : 4
Datum: 12.09.20 - 12.00
Trebnje - Stadion Cviblje Trebnje Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Nagode Jošt
1. pomočnik: Lobe Luka
2. pomočnik: Kramer Gregor
Delegat:
POSTAVI
Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pušlar Jakob (V)
2007
2
Nikić Arne
2008
3
Smolič Aleks
2006
7
Miklavčič Benjamin
2006
8
Rogelj Urban (K)
2007
9
Lobe Jaka
2007
10
Rožanc Matic
2007
11
Zorman Mark
2008
12
Stojanović Sergej
2008
13
Gerden Urh
2007
17
Stopar Golob Ožbej
2008
Interblock A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Hazabent Jaka (V,K)
2006
2
Volk Lovro
2006
3
Grzetič Jaša
2006
4
Vidovič David
2006
6
Agić Maid
2006
7
Seliškar Jure
2006
8
Zdravković Luka
2006
9
Lipicer Marcel Teodor
2006
10
Vešligaj Leon
2006
14
Gumilar Gašper
2006
16
Fetaj Blendon
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Rožanc Luka
2008
Trener
Mirosavljević Aleksander-Sašo
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Lović Benjamin Zuhdija
2006
11
Topole Nai
2006
15
Dobravec Matic
2006
17
Ramić Adnan
2006
19
Koprivec Perjet Nik
2006
Trener
Kos Gašper
STRELCI
Trebnje
Interblock A
0 : 1 9 - Lipicer Marcel Teodor (1')
0 : 2 7 - Seliškar Jure (13')
0 : 3 11 - Topole Nai (38')
0 : 4 7 - Seliškar Jure (47')
OPOMINJANI
Trebnje
Interblock A
2 - Volk Lovro (64')
9 - Lipicer Marcel Teodor (69')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Trebnje
Minuta
Igralec
38'
6 - Rožanc Luka
38'
13 - Gerden Urh
Interblock A
Minuta
Igralec
36'
17 - Ramić Adnan
36'
8 - Zdravković Luka
36'
11 - Topole Nai
36'
16 - Fetaj Blendon
41'
15 - Dobravec Matic
41'
14 - Gumilar Gašper
54'
5 - Lović Benjamin Zuhdija
54'
10 - Vešligaj Leon
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |