Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 20/21
Zapisnik: 2. krog 12.09.2020
TEKMA: Interblock - NK Jevnica 4 : 2 (1 : 2)
Datum: 12.09.20 - 17.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Kramer Gregor
1. pomočnik: Nagode Jošt
2. pomočnik: Lobe Luka
Delegat: Velić Sadet
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Podjavoršek Jernej (K)
2005
4
Krajnc Gal
2005
5
Perković Timon
2005
6
Kranjc Aleks
2005
7
Malenšek Miha
2005
8
Lah Julijan
2005
10
Pavlović Mihajlo
2005
12
Porčić Irnes (V)
2004
14
Kapelj Oskar Veron
2005
17
Pirc Nal
2005
18
Lerner Artem
2004
NK Jevnica
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Doblekar Žiga
2004
4
Južnik Jan (K)
2004
6
Jerina Musulin Tim
2005
8
Prašnikar Borut
2004
9
Kovač Mel
2004
10
Simić Nik
2005
11
Rode Jan Franci
2004
17
Velić Adin
2005
18
Gradišek Nace
2004
20
Savić Staš
2004
22
Sladič Tim (V)
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Mraz Reo
2005
9
Pušnik Jaka
2005
13
Kušer Timotej
2004
15
Lenič Tristan
2005
16
Petje Comuzzi Maj
2004
Trener
Đorđevič Jure
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Mandelj Žak
2005
7
Vrtačnik Domen
2005
15
Frumen Svit
2005
21
Parkelj Jure
2004
23
Fortuna Nejc
2005
24
Mešić Sian
2004
25
Bizant Tilen
2004
Trener
Brečko Jure
STRELCI
Interblock
1 : 0     10 - Pavlović Mihajlo (21')
2 : 2     5 - Perković Timon (53')
3 : 2     2 - Mraz Reo (65')
4 : 2     13 - Kušer Timotej (89')
NK Jevnica
1 : 1     9 - Kovač Mel (33')
1 : 2     10 - Simić Nik (45')
OPOMINJANI
Interblock
7 - Malenšek Miha (29')
3 - Podjavoršek Jernej (81')
NK Jevnica
17 - Velić Adin (34')
9 - Kovač Mel (65')
21 - Parkelj Jure (86')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
50'
2 - Mraz Reo
50'
8 - Lah Julijan
61'
16 - Petje Comuzzi Maj
61'
18 - Lerner Artem
67'
13 - Kušer Timotej
67'
17 - Pirc Nal
78'
9 - Pušnik Jaka
78'
10 - Pavlović Mihajlo
84'
15 - Lenič Tristan
84'
3 - Podjavoršek Jernej
NK Jevnica
Minuta
Igralec
53'
15 - Frumen Svit
53'
3 - Doblekar Žiga
53'
7 - Vrtačnik Domen
53'
17 - Velić Adin
72'
21 - Parkelj Jure
72'
20 - Savić Staš
76'
24 - Mešić Sian
76'
9 - Kovač Mel
83'
23 - Fortuna Nejc
83'
18 - Gradišek Nace
85'
25 - Bizant Tilen
85'
8 - Prašnikar Borut
88'
5 - Mandelj Žak
88'
6 - Jerina Musulin Tim