Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 20/21
Zapisnik: 4. krog 26.09.2020
TEKMA: Trebnje - Interblock 0 : 2 (0 : 2)
Datum: 26.09.20 - 16.00
Novo mesto - Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Kokolj Žiga
1. pomočnik: Selan Žiga
2. pomočnik: Zajec Jernej
Delegat: Kurež Miran
POSTAVI
Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kastrevec Kovačič Domen (V)
1997
4
Horžen Patrik
1998
6
Jandrić Nebojša
1995
7
Vranešič Žak
1998
10
Kastelic Denis
1998
11
Janževič Žiga (K)
1993
13
Juršić Erik
1997
14
Meglič Andrej
2001
15
Pavlin Tilen
2001
16
Šušak Branko
1994
22
Avsec Matic
1991
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Ratajec Bor
1996
7
Palek Zak
2000
8
Jovanov Mihail
2001
9
Gomboši Roman
1986
10
Klančar Žan (K)
2000
13
Ambrož Jan
2000
15
Tratnik Klemen
1999
16
Jeneš Liam
2001
18
Cvelfer Domadenik Jan
1996
19
Gorza Jan
2001
55
Golja Klemen (V)
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Škedelj Filip
2001
9
Kočman Gašper
1998
12
Kovačič Rok (V)
2001
17
Judež Matija
2001
18
Urana Sebastjan
2000
20
Perpar Jaka
1993
21
Vuković Boško
1994
Trener
Kastrevec Andrej
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Kogovšek Žiga
2001
5
Majcen Nik
2001
6
Pibernik Matevž
1999
11
Mustafoski Bedjit
1993
14
Kene David
1996
17
Struna Nejc
2000
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
Trebnje
Interblock
0 : 1     3 - Ratajec Bor (12')
0 : 2     3 - Ratajec Bor (45')
OPOMINJANI
Trebnje
13 - Juršić Erik (40')
11 - Janževič Žiga (56')
Interblock
8 - Jovanov Mihail (21')
18 - Cvelfer Domadenik Jan (52')
10 - Klančar Žan (70')
14 - Kene David (92')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Trebnje
Minuta
Igralec
56'
20 - Perpar Jaka
56'
6 - Jandrić Nebojša
71'
9 - Kočman Gašper
71'
15 - Pavlin Tilen
82'
18 - Urana Sebastjan
82'
7 - Vranešič Žak
85'
17 - Judež Matija
85'
11 - Janževič Žiga
Interblock
Minuta
Igralec
46'
6 - Pibernik Matevž
46'
13 - Ambrož Jan
52'
4 - Kogovšek Žiga
52'
8 - Jovanov Mihail
64'
5 - Majcen Nik
64'
3 - Ratajec Bor
64'
11 - Mustafoski Bedjit
64'
7 - Palek Zak
71'
14 - Kene David
71'
9 - Gomboši Roman