Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 20/21
Zapisnik: 3. krog 19.09.2020
TEKMA: Arne Tabor 69 - Termit Moravče 1 : 0 (0 : 0)
Datum: 19.09.20 - 16.30
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Klančar Miha
1. pomočnik: Mikača Goran
2. pomočnik: Kovačič Andraž
Delegat: Avdagić Meho
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glišić Marko (V)
2001
2
Novak Gal
1997
4
Topalović Elvir
2000
5
Horvat Tomaž
1987
6
Đoković Marko
1990
7
Čakš Urban
2000
9
Petrovič Vladan
1990
10
Marinović Siniša (K)
1987
11
Trivunčevič Dragan
1987
15
Kalin Tim
1998
20
Vukšinič Gregor
1997
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Šimenc Andraž
1997
3
Buzov Mirko
1987
4
Vesel Jure
1988
5
Peterka Boštjan
1991
7
Pogačar Capuder Lovro
1992
8
Vrankar Rok
1999
9
Vesel Kristjan
1996
10
Matečko Nejc
1993
11
Capuder Miha (K)
1991
20
Čebulj Tomaž
1996
68
Vidergar Tomaž (V)
1991
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Srovin Nejc
1996
12
Ternar Tadej (V)
1992
14
Olivo Erik
1999
16
Jakoš Tomas
1998
17
Krevzel Panić Aleksander
2000
18
Bengez Klemen
2001
19
Čakš Uroš
2000
Trener
Sajovic Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Avbelj Jaka
1994
14
Urbanija Kristjan
1999
15
Novak Anže
2001
16
Smrkolj Žiga
1997
18
Peceli Tadej
1999
19
Klopčič Andraž
1997
98
Bibič Tadej
1998
Trener
Mandič Milomir
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     14 - Olivo Erik (71')
Termit Moravče
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
2 - Novak Gal (18')
11 - Trivunčevič Dragan (35')
16 - Jakoš Tomas (84')
14 - Olivo Erik (89')
Termit Moravče
8 - Vrankar Rok (20')
19 - Klopčič Andraž (54')
20 - Čebulj Tomaž (57')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
14 - Olivo Erik
46'
7 - Čakš Urban
46'
17 - Krevzel Panić Aleksander
46'
15 - Kalin Tim
72'
16 - Jakoš Tomas
72'
10 - Marinović Siniša
88'
19 - Čakš Uroš
88'
5 - Horvat Tomaž
92'
18 - Bengez Klemen
92'
14 - Olivo Erik
Termit Moravče
Minuta
Igralec
53'
19 - Klopčič Andraž
53'
3 - Buzov Mirko
68'
16 - Smrkolj Žiga
68'
9 - Vesel Kristjan