Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 20/21
Zapisnik: 1. krog 05.09.2020
TEKMA: Arne Tabor 69 - ATET Dren Vrhnika 0 : 0 (0 : 0)
Datum: 05.09.20 - 17.00
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 1
Glavni sodnik: Lazić Aleksandar
1. pomočnik: Kočica Jernej Jan
2. pomočnik: Pejić Miroslav
Delegat:
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vošnjak Jan (V)
1996
2
Novak Gal
1997
3
Srovin Nejc
1996
4
Topalović Elvir
2000
6
Đoković Marko
1990
7
Čakš Urban
2000
9
Petrovič Vladan
1990
10
Marinović Siniša (K)
1987
14
Olivo Erik
1999
15
Kalin Tim
1998
20
Vukšinič Gregor
1997
ATET Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Rihar Tilen
1997
4
Nikolov Nik
2000
6
Smrtnik Matevž
1996
10
Bizjan Luka
2001
12
Sabotič Luka (V)
2001
14
Zrimšek Jure
2000
15
Prek Rene
1998
16
Dirnbek Nino
1990
18
Pajnkihar Luka
2000
19
Kosi Anže
2000
21
Gabrovšek Matevž (K)
1994
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Trivunčevič Dragan
1987
11
Karajashov Ivan
2001
12
Glišić Marko (V)
2001
13
Slabe Aljaž
2001
17
Krevzel Panić Aleksander
2000
18
Bengez Klemen
2001
19
Čakš Uroš
2000
Trener
Sajovic Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Babnik Tilen (V)
2001
2
Vidmar Žan
1995
7
Komat Domen
2000
9
Desić Jovan
2000
17
Čuk Anže
1995
20
Šutić Matej
1990
22
Rep Žiga
2001
Trener
Stržinar Gašper
STRELCI
Arne Tabor 69
ATET Dren Vrhnika
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
6 - Đoković Marko (42')
8 - Trivunčevič Dragan (50')
1 - Vošnjak Jan (72')
7 - Čakš Urban (78')
ATET Dren Vrhnika
18 - Pajnkihar Luka (57')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
46'
8 - Trivunčevič Dragan
46'
3 - Srovin Nejc
61'
11 - Karajashov Ivan
61'
14 - Olivo Erik
79'
17 - Krevzel Panić Aleksander
79'
15 - Kalin Tim
79'
19 - Čakš Uroš
79'
7 - Čakš Urban
ATET Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
46'
2 - Vidmar Žan
46'
4 - Nikolov Nik
55'
9 - Desić Jovan
55'
3 - Rihar Tilen
66'
17 - Čuk Anže
66'
10 - Bizjan Luka
66'
20 - Šutić Matej
66'
6 - Smrtnik Matevž
81'
7 - Komat Domen
81'
19 - Kosi Anže