Mladinska 2. liga 2019/20
Zapisnik: 5. krog 28.09.2019
TEKMA: Dren Vrhnika - Kolpa 6 : 3 (3 : 1)
Datum: 23.11.19 - 12.00
Vrhnika - Športni park Vrhnika Gledalcev: 45
Glavni sodnik: Ogrin Gašper
1. pomočnik: Iskra Andraž
2. pomočnik: Zalokar Jan
Delegat:
POSTAVI
Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Rubido Dan (V)
2003
2
Sagrkovič Tian
2004
3
Zukić Damir
2004
4
Gerbec Gašper
2004
5
Meštrovac Eldin
2003
6
Pleško Žan (K)
2004
7
Čop Luka
2004
8
Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
2004
9
Praprotnik Nik
2004
10
Poropat Urs
2004
11
Divkovič Kristijan
2002
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Starašinič Samo (V,K)
2001
2
Frankovič Žiga
2001
3
Lukek Kristjan
2004
4
Kajin Gal
2001
5
Žunič Aleš
2001
6
Šuklje Matic
2001
7
Hočevar Tin
2003
9
Musaj Avdi
2004
10
Dubinović Elvir
2002
11
Ucman Andraž
2004
22
Gerkšič Anton
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Cedilnik Luka
2003
13
Bičakčić Haris
2004
14
Micevski Vane
2004
Trener
Tesko Zoran
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Pavliha Luka
2002
Trener
Babić Josip
STRELCI
Dren Vrhnika
1 : 0 9 - Praprotnik Nik (13')
2 : 0 11 - Divkovič Kristijan (16')
3 : 0 9 - Praprotnik Nik (31')
4 : 1 9 - Praprotnik Nik (49')
5 : 2 9 - Praprotnik Nik (70')11m
6 : 2 3 - Zukić Damir (73')
Kolpa
3 : 1 10 - Dubinović Elvir (36')
4 : 2 10 - Dubinović Elvir (52')
6 : 3 10 - Dubinović Elvir (82')
OPOMINJANI
Dren Vrhnika
11 - Divkovič Kristijan (23')
8 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck (53')
Kolpa
2 - Frankovič Žiga (32')
IZKLJUČENI
2 - Frankovič Žiga (73')
MENJAVE
Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
46'
13 - Bičakčić Haris
46'
10 - Poropat Urs
46'
12 - Cedilnik Luka
46'
5 - Meštrovac Eldin
63'
14 - Micevski Vane
63'
8 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
Kolpa
Minuta
Igralec
46'
13 - Pavliha Luka
46'
11 - Ucman Andraž
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |