Mladinska 2. liga 2019/20
Zapisnik: 4. krog 21.09.2019
TEKMA: NK Olimpija Ljubljana - Termit Moravče 4 : 1 (1 : 1)
Datum: 21.09.19 - 15.30
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 75
Glavni sodnik: Nadarevič Denis
1. pomočnik: Vraničar Bor
2. pomočnik: Čaleta Luka
Delegat:
POSTAVI
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Senica Nace (V)
2004
2
Ivanković Nik
2004
3
Medić Marko
2004
4
Maletić Mihajlo
2004
5
Barišič Mark
2004
6
Bjelkić Din (K)
2004
7
Ćelić Daniel
2004
8
Panić Tai Mateo
2003
9
Bajs Domen
2004
10
Šuljić Maj
2004
11
Nuhanović Edis
2004
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Bibič David (V)
2001
2
Lavrič Matic
2002
3
Avbelj Tilen
2003
7
Per Klemen
2001
8
Novak Anže (K)
2001
9
Lešnjak Patrik
2002
10
Malik Nejc
2001
11
Rotar Gašper
2001
13
Kristan Izidor
2003
14
Ravnikar Mark
2002
15
Peterka Matic
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Krapež Anžej (V)
2004
13
Smajić Ernes
2004
14
Ćejvanović Din
2004
15
Karanović Nedim
2004
16
Jerin Luka
2004
17
Banjac Alex
2004
18
Kondić Leon
2004
Trener
Blažinčič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Levačić Lovro
2003
12
Jemec Mark (V)
2004
18
Peterka Nejc
2004
Trener
Djokić Branimir
STRELCI
NK Olimpija Ljubljana
1 : 0 8 - Panić Tai Mateo (13')
2 : 1 8 - Panić Tai Mateo (53')11m
3 : 1 8 - Panić Tai Mateo (59')
4 : 1 17 - Banjac Alex (86')
Termit Moravče
1 : 1 7 - Per Klemen (15')11m
OPOMINJANI
NK Olimpija Ljubljana
18 - Kondić Leon (74')
15 - Karanović Nedim (89')
Termit Moravče
14 - Ravnikar Mark (53')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
30'
13 - Smajić Ernes
30'
7 - Ćelić Daniel
66'
15 - Karanović Nedim
66'
5 - Barišič Mark
69'
18 - Kondić Leon
69'
6 - Bjelkić Din
71'
16 - Jerin Luka
71'
11 - Nuhanović Edis
71'
14 - Ćejvanović Din
71'
2 - Ivanković Nik
74'
17 - Banjac Alex
74'
8 - Panić Tai Mateo
Termit Moravče
Minuta
Igralec
46'
12 - Jemec Mark
46'
1 - Bibič David
66'
6 - Levačić Lovro
66'
14 - Ravnikar Mark
85'
18 - Peterka Nejc
85'
9 - Lešnjak Patrik
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
26. krog 01.06.24 | |
Cockta Kresnice : NK IB 1975 Ljubljana | 4 : 5 |
Svoboda Kisovec : Zagorje | 1 : 2 |
Rudar Trbovlje : Arne Tabor 69 | 2 : 0 |
Bela krajina : Ljubljana Palis | 1 : 4 |
Jevnica : OŠ Olimpija Ljubljana | 4 : 1 |
Ivančna Gorica : NK TREBNJE | 0 : 0 |
NK Mengo 28 : Anton Kamnik | 3 : 6 |
MNZ Liga 2023/24 | |
18. krog 01.06.24 | |
Ihan : Jezero Medvode | 4 : 2 |
Termit Moravče : Šentjernej | 2 : 2 |
NK Šmartno Infostyle : Kolpa | 3 : 1 |
Dragomer : ŠD Vir | 3 : 1 |