Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
Zapisnik: 12. krog 09.11.2019
TEKMA: Slovan - Interblock 1 : 1 (0 : 0)
Datum: 09.11.19 - 19.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Klančar Miha
1. pomočnik: Križič Ivan
2. pomočnik: Nadarevič Jaka
Delegat: Ul Bojan
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šeremet Dino (V)
1980
2
Lukman Čoko Matic
1984
3
Žgajner Emil
1998
4
Rapnik Matej
1990
8
Puškar Anel
1999
9
Ferk Tadej
1996
10
Kitić Dane
1986
11
Teinović Dalibor
1977
20
Klinc David
1995
22
Adlešič Tim
1997
23
Krajc Jaka (K)
1995
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Ratajec Bor
1996
4
Tošić Darko
1991
5
Cvelfer Domadenik Jan
1996
6
Ambrož Jan
2000
8
Zajc Aleš
1994
10
Klančar Žan (K)
2000
12
Pertot Natan (V)
2000
13
Svilar Branko
1987
16
Švab Anže
1999
17
Mustafoski Belmin
1996
18
Zupanc Blaž
1997
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Petrovič Žiga
1996
12
Vojinović Darko (V)
1999
14
Kovačević Haris
1998
15
Gazibarić David
2000
21
Rastoka Aleksander
1990
30
Rac Tilen
1996
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Vončina Gal
1999
7
Palek Zak
2000
9
Djukanović Darko
2000
11
Šušteršič Tilen
1995
15
Murko Thomas Joseph
1999
55
Golja Klemen (V)
1998
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
Slovan
1 : 0     22 - Adlešič Tim (53')
Interblock
1 : 1     9 - Djukanović Darko (90')
OPOMINJANI
Slovan
3 - Žgajner Emil (50')
8 - Puškar Anel (79')
6 - Petrovič Žiga (82')
Interblock
2 - Ratajec Bor (44')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
71'
6 - Petrovič Žiga
71'
11 - Teinović Dalibor
86'
30 - Rac Tilen
86'
22 - Adlešič Tim
90'
14 - Kovačević Haris
90'
4 - Rapnik Matej
Interblock
Minuta
Igralec
67'
7 - Palek Zak
67'
17 - Mustafoski Belmin
78'
3 - Vončina Gal
78'
8 - Zajc Aleš
86'
11 - Šušteršič Tilen
86'
5 - Cvelfer Domadenik Jan
86'
9 - Djukanović Darko
86'
4 - Tošić Darko

REZULTATI TEKEM