Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
Zapisnik: 12. krog 09.11.2019
TEKMA: Laby's Mengo 28 - NK Zagorje 3 : 4 (1 : 1)
Datum: 09.11.19 - 14.00
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Cerar Simon
2. pomočnik: Vidergar Matej
Delegat:
POSTAVI
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Brumec Luka (V)
1996
4
Primožič Tim (K)
1995
6
Tomažin Žan Žak
1998
7
Tome Jan
2000
8
Štruklec Luka
1997
11
Duščak Nejc
1998
13
Levec Anže
1997
21
Kosec Gregor
1987
24
Kmetič Anej
1999
25
Letnar Jan
1996
26
Džanan Mladen
1991
NK Zagorje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Martinčič Matej (V)
1992
2
Novak Gal
1997
3
Karadžić Goran
2000
4
Nahtigal Tomaž (K)
1990
5
Šmid Kristijan
1997
7
Mehmedović Muhizin
1993
9
Holešek Jan
1993
10
Kurež Gašper
1995
11
Vodeb Nik
1994
15
Fašing Žiga
2000
16
Tot Aljaž
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Dujakovič Nejc
1993
9
Omojuwa Omolade Ilemboye
1992
14
Kutin Eric Asante
1997
17
Kunavar Martin
1997
18
Umićević Gojko
1992
23
Juras Urban
2000
27
Potočnik Matevž
1998
Trener
Varga Velimir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Šink Kos Luka
2000
13
Kosmač Matija
2002
14
Lipovšek Mark
2001
17
Trdin Gašper
2003
18
Drgan Andraž
2001
Trener
Privšek Franc
STRELCI
Laby's Mengo 28
1 : 1     25 - Letnar Jan (30')
2 : 2     24 - Kmetič Anej (53')
3 : 3     21 - Kosec Gregor (61')11m
NK Zagorje
0 : 1     10 - Kurež Gašper (6')
1 : 2     7 - Mehmedović Muhizin (48')
2 : 3     10 - Kurež Gašper (56')
3 : 4     11 - Vodeb Nik (90')
OPOMINJANI
Laby's Mengo 28
26 - Džanan Mladen (25')
24 - Kmetič Anej (25')
8 - Štruklec Luka (26')
9 - Omojuwa Omolade Ilemboye (62')
4 - Primožič Tim (80')
NK Zagorje
5 - Šmid Kristijan (27')
10 - Kurež Gašper (29')
4 - Nahtigal Tomaž (48')
3 - Karadžić Goran (60')
IZKLJUČENI
4 - Nahtigal Tomaž (60')
MENJAVE
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
46'
18 - Umićević Gojko
46'
7 - Tome Jan
58'
9 - Omojuwa Omolade Ilemboye
58'
25 - Letnar Jan
68'
14 - Kutin Eric Asante
68'
11 - Duščak Nejc
76'
17 - Kunavar Martin
76'
8 - Štruklec Luka
NK Zagorje
Minuta
Igralec
76'
8 - Šink Kos Luka
76'
15 - Fašing Žiga
86'
18 - Drgan Andraž
86'
7 - Mehmedović Muhizin

REZULTATI TEKEM