Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
Zapisnik: 10. krog 26.10.2019
TEKMA: Kolpa - Zagorje 1 : 5 (1 : 0)
Datum: 26.10.19 - 15.00
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 75
Glavni sodnik: Klančar Miha
1. pomočnik: Križič Ivan
2. pomočnik: Sojer Rok
Delegat: Dobrun Žiga
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kočevar Domen
1999
5
Adlešič Tomaž
1986
7
Kočevar Žiga
1994
8
Brčina Davor
1987
9
Sašek Matic
1994
10
Končar Grega
1996
11
Vavžik Luka
1987
17
Vrščaj Tadej
1981
19
Hudelja Jure
2000
20
Škrbec Jasmin (K)
1990
23
Kocen Sašo (V)
1991
Zagorje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Martinčič Matej (V)
1992
2
Novak Gal
1997
4
Nahtigal Tomaž (K)
1990
5
Šmid Kristijan
1997
6
Holešek Jan
1993
9
Mimić Aleksander
1987
10
Kranjc Matija
1998
11
Vodeb Nik
1994
16
Tot Aljaž
1998
17
Klančišar Luka
1992
18
Mehmedović Muhizin
1993
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ivec Aleš (V)
1991
2
Plavulj Armin
1997
6
Terbovšek Peter Alen
1998
15
Spudić Darjan
1993
18
Blažević Dino
1996
Trener
Filak Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Karadžić Goran
2000
7
Benda Kristjan
1999
8
Šink Kos Luka
2000
12
Štikovac Danijel (V)
1986
14
Drgan Andraž
2001
15
Fašing Žiga
2000
Trener
Škofca Anton
STRELCI
Kolpa
1 : 0     11 - Vavžik Luka (24')11m
Zagorje
1 : 1     4 - Nahtigal Tomaž (51')11m
1 : 2     17 - Klančišar Luka (60')
1 : 3     5 - Šmid Kristijan (65')
1 : 4     17 - Klančišar Luka (73')
1 : 5     18 - Mehmedović Muhizin (85')11m
OPOMINJANI
Kolpa
11 - Vavžik Luka (10')
19 - Hudelja Jure (17')
20 - Škrbec Jasmin (60')
Zagorje
10 - Kranjc Matija (25')
9 - Mimić Aleksander (53')
15 - Fašing Žiga (76')
IZKLJUČENI
19 - Hudelja Jure (25')
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
56'
6 - Terbovšek Peter Alen
56'
10 - Končar Grega
65'
15 - Spudić Darjan
65'
11 - Vavžik Luka
71'
18 - Blažević Dino
71'
9 - Sašek Matic
77'
2 - Plavulj Armin
77'
17 - Vrščaj Tadej
Zagorje
Minuta
Igralec
55'
3 - Karadžić Goran
55'
10 - Kranjc Matija
56'
15 - Fašing Žiga
56'
9 - Mimić Aleksander
77'
7 - Benda Kristjan
77'
17 - Klančišar Luka
87'
14 - Drgan Andraž
87'
4 - Nahtigal Tomaž
90'
8 - Šink Kos Luka
90'
2 - Novak Gal

REZULTATI TEKEM