Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
Zapisnik: 3. krog 07.09.2019
TEKMA: Slovan - NK Termit Moravče 0 : 1 (0 : 1)
Datum: 08.09.19 - 16.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Trobec Matjaž
1. pomočnik: Cerar Simon
2. pomočnik: Milutin Denis
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šeremet Dino (V)
1980
3
Žgajner Emil
1998
4
Krajc Jaka
1995
5
Lukman Čoko Matic
1984
6
Brezovec Jure
2000
7
Petrovič Žiga
1996
9
Grmek Tadej (K)
1994
10
Kitić Dane
1986
11
Kovačević Haris
1998
18
Barbosa Falcao Fabio
1999
21
Ferk Tadej
1996
NK Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vidergar Ambrož
1994
3
Vrankar Rok
1999
4
Valič Žiga
1992
6
Zupanc Matic
1996
7
Urbanija Blaž
1992
8
Matečko Nejc (K)
1993
9
Prestor Rok
1992
15
Peterka Boštjan
1991
19
Čebulj Tomaž
1996
20
Florjančič Matej
1993
68
Vidergar Tomaž (V)
1991
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Puškar Anel
1999
12
Vojinović Darko (V)
1999
13
Anđelković Milan
1981
16
Abazaj Art
2000
19
Kosmač Miha
2000
20
Babić Mirza
1999
22
Gazibarić David
2000
Trener
Borenović Tihomir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Capuder Miha
1991
10
Pogačar Capuder Lovro
1992
11
Klopčič Miha
1999
13
Vidergar Primož
2000
14
Pačnik Nejc
1999
98
Bibič Tadej
1998
Trener
Ravnikar Franci
STRELCI
Slovan
NK Termit Moravče
0 : 1     8 - Matečko Nejc (12')
OPOMINJANI
Slovan
11 - Kovačević Haris (10')
8 - Puškar Anel (89')
NK Termit Moravče
9 - Prestor Rok (26')
4 - Valič Žiga (46')
15 - Peterka Boštjan (49')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
46'
19 - Kosmač Miha
46'
18 - Barbosa Falcao Fabio
70'
8 - Puškar Anel
70'
9 - Grmek Tadej
74'
13 - Anđelković Milan
74'
7 - Petrovič Žiga
80'
16 - Abazaj Art
80'
21 - Ferk Tadej
80'
20 - Babić Mirza
80'
11 - Kovačević Haris
NK Termit Moravče
Minuta
Igralec
85'
5 - Capuder Miha
85'
7 - Urbanija Blaž
89'
10 - Pogačar Capuder Lovro
89'
9 - Prestor Rok