Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 13. krog 03.11.2019
TEKMA: NK Interblock - Vitanest Bilje 1 : 1 (1 : 1)
Datum: 30.11.19 - 18.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Celjer Tilen
1. pomočnik: Dobnikar Tilen
2. pomočnik: Žnidaršič Žiga
Delegat: Dasović Dragan
POSTAVI
NK Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jelič Žan (V)
2003
3
Cvelfer Domadenik Mark
2004
5
Ovijač Grega
2003
6
Oderlap Oskar (K)
2003
8
Benček Anže
2003
9
Tiganj Tian
2003
10
Pogačar Lan
2003
11
Nadarević Luka
2004
14
Javor Edvin
2004
15
Čosič Dominik
2004
17
Beršnjak David
2004
Vitanest Bilje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Tulisso Martin (V)
2003
3
Ledinek Lozej Jakob
2004
4
Faganelj Miha
2003
5
Kavčič Matevž (K)
2003
7
Peras Anej
2003
8
Bizjak Batistič Nick
2004
11
Ipavec Tilen
2003
15
Majstorović Mićo
2003
16
Reščič Žan
2003
18
Vitez Mark
2004
20
Furlan Andraž
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Radić David
2003
4
Zver Natan
2003
7
Bosančić David
2003
12
Ovijač Gašper (V)
2003
13
Koštić Eldin
2004
16
Kajtazovič Luka
2004
18
Solaković Beganović Almir Gringo
2003
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Forčesin Elija
2004
6
Cigoj Gregor
2004
9
Tavčar Veron
2003
10
Plajnšek Grega
2003
12
Harej Miha (V)
2004
14
Lapčević Milan
2003
17
Preradović Nik
2004
Trener
Likar Damir
STRELCI
NK Interblock
1 : 1     5 - Ovijač Grega (29')
Vitanest Bilje
0 : 1     3 - Ledinek Lozej Jakob (27')
OPOMINJANI
NK Interblock
Vitanest Bilje
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Interblock
Minuta
Igralec
54'
2 - Radić David
54'
9 - Tiganj Tian
65'
18 - Solaković Beganović Almir Gringo
65'
14 - Javor Edvin
80'
13 - Koštić Eldin
80'
11 - Nadarević Luka
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
41'
10 - Plajnšek Grega
41'
18 - Vitez Mark
60'
14 - Lapčević Milan
60'
3 - Ledinek Lozej Jakob
66'
6 - Cigoj Gregor
66'
8 - Bizjak Batistič Nick

REZULTATI TEKEM