Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 16. krog 24.11.2019
TEKMA: Šenčur - Dren Vrhnika 2 : 0 (0 : 0)
Datum: 21.11.19 - 17.00
Šenčur - Športni park Šenčur Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Medvešček Blaž
1. pomočnik: Florjančič Karin
2. pomočnik: Jerič Anže
Delegat: Kužnik Iztok
POSTAVI
Šenčur
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lepoša Lovro (V)
2004
2
Suljić Adnan
2004
3
Gantar Lenart
2003
4
Arzenšek Lovro
2003
5
Harambašić Edin
2003
6
Puka Valmir (K)
2003
7
Marković Ivano
2003
8
Krupić Edvin
2004
9
Šimnovec David
2004
10
Stanković Mark
2003
11
Mijić Tin
2004
Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Rojec Gašper (V)
2003
2
Ženko Lan
2004
6
Filipin Tilen
2003
7
Gruden Oskar
2003
8
Cukjati Jakob (K)
2003
10
Udovč Maj
2003
11
Cukjati Filip
2003
12
Korenč Gašper
2004
13
Ogrin Matevž
2003
14
Žagar Juš
2003
16
Vodopivec Rozman Miha
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Kordič Aljaž (V)
2003
13
Remic Jernej
2003
14
Kuštrin Matej
2004
15
Podobnik Martin
2003
16
Repič Ažbe
2004
17
Ahčin Žan
2004
18
Omejc Burger Miha
2004
Trener
Nišandžić Dejan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Ivančič Davor
2003
4
Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
2004
5
Cedilnik Luka
2003
9
Zukić Damir
2004
15
Bičakčić Haris
2004
17
Meštrovac Eldin
2003
22
Rubido Dan (V)
2003
Trener
Bučan Uroš
STRELCI
Šenčur
1 : 0     10 - Stanković Mark (43')
2 : 0     10 - Stanković Mark (79')11m
Dren Vrhnika
OPOMINJANI
Šenčur
10 - Stanković Mark (15')
8 - Krupić Edvin (73')
6 - Puka Valmir (83')
Dren Vrhnika
14 - Žagar Juš (30')
1 - Rojec Gašper (78')
IZKLJUČENI
3 - Gantar Lenart (28')
MENJAVE
Šenčur
Minuta
Igralec
48'
15 - Podobnik Martin
48'
11 - Mijić Tin
62'
16 - Repič Ažbe
62'
7 - Marković Ivano
73'
13 - Remic Jernej
73'
9 - Šimnovec David
82'
14 - Kuštrin Matej
82'
8 - Krupić Edvin
82'
18 - Omejc Burger Miha
82'
10 - Stanković Mark
Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
51'
9 - Zukić Damir
51'
12 - Korenč Gašper
70'
17 - Meštrovac Eldin
70'
13 - Ogrin Matevž
76'
15 - Bičakčić Haris
76'
16 - Vodopivec Rozman Miha

REZULTATI TEKEM