Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 12. krog 27.10.2019
TEKMA: NK Brinje Grosuplje - Roltek Dob 3 : 0 (1 : 0)
Datum: 27.10.19 - 15.30
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Vodnjov Jakob
2. pomočnik: Jandrič Jelenko
Delegat: Bojovič Miomir
POSTAVI
NK Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kolar Luka (V)
2005
2
Čeferin Peter
2004
3
Gačnik Vid
2003
5
Petrušić David
2003
6
Tomažin Kristjan
2004
7
Jerak Lan
2003
8
Štrekelj Blaž
2004
10
Zrnec Nik (K)
2004
11
Močnik Nejc
2003
19
Matjaž Samo
2004
21
Bošnjović Boris
2003
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Čosić Alex
2004
5
Ficko Jon
2004
6
Podkrajšek Nik
2003
7
Piškur Gregor
2003
9
Lun Nejc
2003
10
Ocepek Žiga
2003
11
Kmetič Val (K)
2003
13
Menard Žiga (V)
2003
14
Tatarević Almin
2004
15
Jankovič Martin
2004
20
Beširević Halis
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Berdajs Gal
2003
12
Lukek Matic (V)
2004
13
Plavčak Aljaž
2004
14
Pleško Žan
2004
15
Viharev Jan
2004
16
Balaban Nik
2004
20
Lorger Luka
2003
Trener
Marinšek Erik
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Benček Nejc (V)
2004
2
Vrhovnik Žiga
2004
8
Krupić Teo
2003
16
Stele Kovič Žan Luka
2004
17
Veršnjak Nik
2004
18
Gorišek Mike
2004
19
Kepic Jure
2004
Trener
Miletič Neđo
STRELCI
NK Brinje Grosuplje
1 : 0     10 - Zrnec Nik (15')
2 : 0     21 - Bošnjović Boris (73')
3 : 0     9 - Berdajs Gal (81')
Roltek Dob
OPOMINJANI
NK Brinje Grosuplje
10 - Zrnec Nik (55')
21 - Bošnjović Boris (66')
Roltek Dob
5 - Ficko Jon (51')
8 - Krupić Teo (68')
IZKLJUČENI
15 - Jankovič Martin (57')
MENJAVE
NK Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
51'
9 - Berdajs Gal
51'
7 - Jerak Lan
56'
13 - Plavčak Aljaž
56'
8 - Štrekelj Blaž
72'
15 - Viharev Jan
72'
11 - Močnik Nejc
76'
16 - Balaban Nik
76'
21 - Bošnjović Boris
78'
20 - Lorger Luka
78'
10 - Zrnec Nik
Roltek Dob
Minuta
Igralec
41'
8 - Krupić Teo
41'
6 - Podkrajšek Nik
53'
2 - Vrhovnik Žiga
53'
5 - Ficko Jon
63'
18 - Gorišek Mike
63'
4 - Čosić Alex
67'
17 - Veršnjak Nik
67'
14 - Tatarević Almin
72'
19 - Kepic Jure
72'
9 - Lun Nejc

REZULTATI TEKEM