Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 11. krog 20.10.2019
TEKMA: NK Interblock - Dren Vrhnika 2 : 2 (0 : 1)
Datum: 20.10.19 - 11.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 90
Glavni sodnik: Pahulje Erazem
1. pomočnik: Ovnik Mihael
2. pomočnik: Medvešček Blaž
Delegat: Jež Roman
POSTAVI
NK Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Cvelfer Domadenik Mark
2004
6
Čosič Dominik
2004
7
Nadarević Luka
2004
8
Benček Anže
2003
9
Tiganj Tian
2003
10
Pogačar Lan
2003
11
Oderlap Oskar (K)
2003
12
Porčić Irnes (V)
2004
14
Novakovič Filip
2004
17
Beršnjak David
2004
18
Solaković Beganović Almir Gringo
2003
Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Rojec Gašper (V)
2003
2
Ženko Lan
2004
5
Klun Matija
2003
6
Filipin Tilen
2003
7
Gruden Oskar
2003
8
Cukjati Jakob (K)
2003
9
Gruden Kris
2003
10
Udovč Maj
2003
11
Cukjati Filip
2003
14
Žagar Juš
2003
16
Vodopivec Rozman Miha
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jelič Žan (V)
2003
3
Rupnik Vid
2004
4
Zver Natan
2003
5
Ovijač Grega
2003
13
Šabić Tin
2004
15
Koštić Eldin
2004
16
Kajtazovič Luka
2004
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Ivančič Davor
2003
4
Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
2004
12
Korenč Gašper
2004
13
Ogrin Matevž
2003
15
Križmančič Jaša
2004
17
Lipoglavšek Žan
2004
22
Rubido Dan (V)
2003
Trener
Bučan Uroš
STRELCI
NK Interblock
1 : 1     9 - Tiganj Tian (46')
2 : 1     8 - Benček Anže (60')
Dren Vrhnika
0 : 1     6 - Filipin Tilen (14')
2 : 2     3 - Ivančič Davor (75')
OPOMINJANI
NK Interblock
17 - Beršnjak David (63')
9 - Tiganj Tian (66')
Dren Vrhnika
2 - Ženko Lan (37')
11 - Cukjati Filip (57')
8 - Cukjati Jakob (68')
3 - Ivančič Davor (75')
IZKLJUČENI
17 - Beršnjak David (77')
MENJAVE
NK Interblock
Minuta
Igralec
67'
15 - Koštić Eldin
67'
18 - Solaković Beganović Almir Gringo
74'
3 - Rupnik Vid
74'
2 - Cvelfer Domadenik Mark
Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
41'
17 - Lipoglavšek Žan
41'
2 - Ženko Lan
65'
3 - Ivančič Davor
65'
9 - Gruden Kris
73'
12 - Korenč Gašper
73'
5 - Klun Matija

REZULTATI TEKEM