Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 7. krog 22.09.2019
TEKMA: ND Primorje - Roltek Dob 1 : 5 (1 : 2)
Datum: 22.09.19 - 11.00
Ajdovščina - Mestni stadion Ajdovščina Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Radujko Aleksander
1. pomočnik: Radujko Đorđe
2. pomočnik: Brezovnik Gašper
Delegat: Stepančič Zdenko
POSTAVI
ND Primorje
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Kopatin Jan Franc
2004
7
Peranović Mateo
2003
8
Kobal Gaber
2003
9
Bašić Din
2004
10
Novak Jure
2003
12
Stibilj Vid (V)
2004
13
Kopatin Miha
2003
15
Ignjatović Dušan
2004
17
Furlan Mark (K)
2003
18
Bačer Mitja
2003
19
Božič Lukas
2004
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Menard Žiga (V)
2003
4
Čosić Alex
2004
5
Ficko Jon
2004
6
Podkrajšek Nik
2003
7
Piškur Gregor
2003
9
Lun Nejc
2003
11
Kmetič Val (K)
2003
13
Tatarević Almin
2004
15
Jankovič Martin
2004
17
Ocepek Žiga
2003
20
Beširević Halis
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Peranović Tadej (V)
2004
3
Vodopivec Jan
2003
6
Mozetič Tilen
2004
11
Kobal Blaž
2003
14
Grujić Nikola
2004
20
Hafizović Alan
2003
Trener
Močnik Patrik
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vrhovnik Žiga
2004
8
Krupić Teo
2003
10
Stele Kovič Žan Luka
2004
12
Benček Nejc (V)
2004
16
Klopčič Gal
2003
18
Gorišek Mike
2004
19
Kepic Jure
2004
Trener
STRELCI
ND Primorje
1 : 0     13 - Kopatin Miha (3')
Roltek Dob
1 : 1     17 - Ocepek Žiga (7')
1 : 2     13 - Tatarević Almin (35')
1 : 3     9 - Lun Nejc (53')
1 : 4     17 - Ocepek Žiga (57')
1 : 5     7 - Piškur Gregor (60')
OPOMINJANI
ND Primorje
10 - Novak Jure (58')
Roltek Dob
7 - Piškur Gregor (51')
IZKLJUČENI
MENJAVE
ND Primorje
Minuta
Igralec
48'
6 - Mozetič Tilen
48'
5 - Kopatin Jan Franc
48'
20 - Hafizović Alan
48'
19 - Božič Lukas
61'
11 - Kobal Blaž
61'
15 - Ignjatović Dušan
63'
14 - Grujić Nikola
63'
7 - Peranović Mateo
77'
3 - Vodopivec Jan
77'
8 - Kobal Gaber
Roltek Dob
Minuta
Igralec
50'
8 - Krupić Teo
50'
6 - Podkrajšek Nik
59'
19 - Kepic Jure
59'
13 - Tatarević Almin
61'
10 - Stele Kovič Žan Luka
61'
17 - Ocepek Žiga
61'
16 - Klopčič Gal
61'
9 - Lun Nejc
63'
18 - Gorišek Mike
63'
5 - Ficko Jon

REZULTATI TEKEM