Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 5. krog 08.09.2019
TEKMA: Arne Tabor 69 - NK Brinje Grosuplje 0 : 3 (0 : 1)
Datum: 08.09.19 - 15.30
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 90
Glavni sodnik: Blatnik Just
1. pomočnik: Dobnikar Tilen
2. pomočnik: Celjer Tilen
Delegat: Rozina Grega
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Markovčič Matic (V)
2003
2
Zaviršek Jure
2003
3
Erčulj Kristian
2004
4
Cvetković Bor
2003
5
Narobe Nejc (K)
2003
6
Lešnjak Gašper
2003
7
Pandža Dejan
2003
8
Solaković Denis
2004
9
Medič Slaček Nik
2003
10
Corn Žiga
2004
11
Halilagić Adin
2004
NK Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lukek Matic (V)
2004
2
Čeferin Peter
2004
5
Petrušić David
2003
7
Jerak Lan
2003
8
Zrnec Nik
2004
9
Berdajs Gal
2003
10
Shaini Zufer (K)
2003
11
Močnik Nejc
2003
15
Viharev Jan
2004
19
Matjaž Samo
2004
21
Bošnjović Boris
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Ladiha Marko (V)
2004
13
Arslanov Tarkan
2003
14
Kolenc Verbič Jaka
2003
15
Keržič Nejc
2003
16
Metro Nan
2003
17
Medvešek Marcel
2003
Trener
Lukančič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Gačnik Vid
2003
4
Janković Vall
2004
13
Plavčak Aljaž
2004
14
Bajnoci Tim
2004
16
Balaban Nik
2004
17
Štrekelj Blaž
2004
18
Pleško Žan
2004
Trener
Marinšek Erik
STRELCI
Arne Tabor 69
NK Brinje Grosuplje
0 : 1     11 - Močnik Nejc (33')11m
0 : 2     19 - Matjaž Samo (67')
0 : 3     2 - Čeferin Peter (77')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
NK Brinje Grosuplje
13 - Plavčak Aljaž (79')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
41'
13 - Arslanov Tarkan
41'
11 - Halilagić Adin
41'
16 - Metro Nan
41'
7 - Pandža Dejan
50'
15 - Keržič Nejc
50'
6 - Lešnjak Gašper
70'
14 - Kolenc Verbič Jaka
70'
8 - Solaković Denis
70'
17 - Medvešek Marcel
70'
2 - Zaviršek Jure
NK Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
41'
17 - Štrekelj Blaž
41'
15 - Viharev Jan
53'
3 - Gačnik Vid
53'
7 - Jerak Lan
59'
13 - Plavčak Aljaž
59'
11 - Močnik Nejc
64'
14 - Bajnoci Tim
64'
9 - Berdajs Gal
73'
4 - Janković Vall
73'
5 - Petrušić David

REZULTATI TEKEM