Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 3. krog 01.09.2019
TEKMA: NK Interblock - Tabor Sežana 3 : 1 (2 : 1)
Datum: 31.08.19 - 13.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Blatnik Just
1. pomočnik: Ovnik Mihael
2. pomočnik: Šiljak Vanja
Delegat: Vavpetič Vladimir
POSTAVI
NK Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jelič Žan (V)
2003
3
Rupnik Vid
2004
4
Solaković Beganović Almir Gringo
2003
6
Oderlap Oskar (K)
2003
7
Nadarević Luka
2004
8
Benček Anže
2003
9
Tiganj Tian
2003
11
Kučan Mark Maj
2003
13
Radić David
2003
15
Lužar Nešović Jure
2004
18
Vukelić Marko
2003
Tabor Sežana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vuković Saša (V)
2004
2
Taucer Nicholas
2003
3
Orel Pogačar Luka
2004
4
Gogić Aleks
2003
6
Zirnstein Lan Enej
2003
7
Halkić Ajdin
2003
8
Petrović Alex
2003
9
Shehu Valdrin
2004
10
Mijatović Staš
2003
14
Kompare Matic (K)
2003
17
Mevlja Blaž
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Cvelfer Domadenik Mark
2004
5
Ovijač Grega
2003
10
Hafner Luka
2003
12
Porčić Irnes (V)
2004
14
Marolt Nagode Alex
2003
16
Čosič Dominik
2004
17
Beršnjak David
2004
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Božič Rok
2004
11
Brajko Denis
2004
13
Furlan Marko
2004
15
Legiša Gioele Vincenzo
2003
16
Borsato Raffaele
2003
18
Ščuka Anej
2004
19
Crasnich Matej
2003
Trener
Kariž Klemen
STRELCI
NK Interblock
1 : 0     8 - Benček Anže (29')
2 : 0     9 - Tiganj Tian (31')
3 : 1     10 - Hafner Luka (48')
Tabor Sežana
2 : 1     2 - Taucer Nicholas (38')
OPOMINJANI
NK Interblock
13 - Radić David (76')
Tabor Sežana
2 - Taucer Nicholas (34')
13 - Furlan Marko (69')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Interblock
Minuta
Igralec
41'
10 - Hafner Luka
41'
4 - Solaković Beganović Almir Gringo
55'
16 - Čosič Dominik
55'
18 - Vukelić Marko
55'
5 - Ovijač Grega
55'
11 - Kučan Mark Maj
69'
17 - Beršnjak David
69'
9 - Tiganj Tian
72'
2 - Cvelfer Domadenik Mark
72'
7 - Nadarević Luka
Tabor Sežana
Minuta
Igralec
41'
19 - Crasnich Matej
41'
3 - Orel Pogačar Luka
41'
15 - Legiša Gioele Vincenzo
41'
9 - Shehu Valdrin
41'
5 - Božič Rok
41'
8 - Petrović Alex
55'
11 - Brajko Denis
55'
6 - Zirnstein Lan Enej
68'
13 - Furlan Marko
68'
7 - Halkić Ajdin

REZULTATI TEKEM