Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 1. krog 18.08.2019
TEKMA: Šenčur - NK Brinje Grosuplje 1 : 3 (0 : 2)
Datum: 28.08.19 - 17.00
Šenčur - Športni park Šenčur Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Zupan Žiga
1. pomočnik: Krsnik Luka
2. pomočnik: Damjanovič Alen
Delegat: Peternel Jože
POSTAVI
Šenčur
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lepoša Lovro (V)
2004
2
Harambašić Edin
2003
3
Gantar Lenart
2003
4
Suljić Adnan
2004
5
Stanković Mark (K)
2003
6
Puka Valmir
2003
7
Marković Ivano
2003
8
Krupić Edvin
2004
9
Šimnovec David
2004
10
Podobnik Martin
2003
11
Mijić Tin
2004
NK Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Čeferin Peter
2004
3
Gačnik Vid
2003
5
Petrušić David
2003
7
Jerak Lan
2003
8
Zrnec Nik
2004
9
Plavčak Aljaž
2004
10
Shaini Zufer (K)
2003
11
Močnik Nejc
2003
12
Lukek Matic (V)
2004
18
Bošnjović Boris
2003
19
Matjaž Samo
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Ahčin Žan
2004
14
Kuštrin Matej
2004
15
Repič Ažbe
2004
16
Remic Jernej
2003
17
Gashi Pllumbi
2003
18
Arzenšek Lovro
2003
Trener
Stojanov Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Balaban Nik
2004
14
Bajnoci Tim
2004
15
Viharev Jan
2004
16
Tomažin Kristjan
2004
17
Štrekelj Blaž
2004
20
Lorger Luka
2003
Trener
Marinšek Erik
STRELCI
Šenčur
NK Brinje Grosuplje
0 : 1     7 - Jerak Lan (12')
0 : 2     11 - Močnik Nejc (33')
1 : 2     20 - Lorger Luka (73')AG
1 : 3     19 - Matjaž Samo (75')
OPOMINJANI
Šenčur
3 - Gantar Lenart (45')
NK Brinje Grosuplje
5 - Petrušić David (36')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šenčur
Minuta
Igralec
49'
15 - Repič Ažbe
49'
6 - Puka Valmir
54'
16 - Remic Jernej
54'
8 - Krupić Edvin
60'
18 - Arzenšek Lovro
60'
7 - Marković Ivano
60'
17 - Gashi Pllumbi
60'
10 - Podobnik Martin
65'
14 - Kuštrin Matej
65'
9 - Šimnovec David
NK Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
48'
17 - Štrekelj Blaž
48'
9 - Plavčak Aljaž
52'
15 - Viharev Jan
52'
7 - Jerak Lan
62'
16 - Tomažin Kristjan
62'
11 - Močnik Nejc
66'
20 - Lorger Luka
66'
5 - Petrušić David
75'
14 - Bajnoci Tim
75'
8 - Zrnec Nik

REZULTATI TEKEM