Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SKL Zahod 2019/20
Zapisnik: 2. krog 25.08.2019
TEKMA: Vitanest Bilje - Arne Tabor 69 2 : 0 (0 : 0)
Datum: 24.08.19 - 15.30
Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Kavčič Andraž
1. pomočnik: Leban Patrik
2. pomočnik: Rudolf Matjaž
Delegat: Komel Otmar
POSTAVI
Vitanest Bilje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Tulisso Martin (V)
2003
4
Faganelj Miha
2003
5
Kavčič Matevž (K)
2003
7
Peras Anej
2003
8
Bizjak Batistič Nick
2004
10
Plajnšek Grega
2003
11
Ipavec Tilen
2003
15
Majstorović Mićo
2003
16
Reščič Žan
2003
17
Blažič Žan
2003
20
Furlan Andraž
2003
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Markovčič Matic (V)
2003
2
Tome Luka
2003
3
Erčulj Kristian
2004
4
Cvetković Bor
2003
5
Narobe Nejc (K)
2003
6
Arslanov Tark
2003
7
Zaviršek Jure
2003
8
Corn Žiga
2004
9
Medič Slaček Nik
2003
10
Keržič Nejc
2003
11
Halilagić Adin
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Ledinek Lozej Jakob
2004
6
Preradović Nik
2004
9
Tavčar Veron
2003
12
Harej Miha (V)
2004
14
Lapčević Milan
2003
18
Vitez Mark
2004
Trener
Likar Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Ladiha Marko (V)
2004
14
Pandža Dejan
2003
15
Miškulin Bine
2004
16
Medvešek Marcel
2003
17
Babnik Jaka
2004
18
Andraschhe Leo
2004
19
Cabello Niko
2004
Trener
Lukančič Igor
STRELCI
Vitanest Bilje
2 : 0     11 - Ipavec Tilen (78')
Arne Tabor 69
1 : 0     5 - Narobe Nejc (76')AG
OPOMINJANI
Vitanest Bilje
9 - Tavčar Veron (53')
10 - Plajnšek Grega (70')
Arne Tabor 69
6 - Arslanov Tark (20')
8 - Corn Žiga (37')
9 - Medič Slaček Nik (63')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
41'
9 - Tavčar Veron
41'
17 - Blažič Žan
52'
14 - Lapčević Milan
52'
8 - Bizjak Batistič Nick
79'
18 - Vitez Mark
79'
4 - Faganelj Miha
82'
3 - Ledinek Lozej Jakob
82'
10 - Plajnšek Grega
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
54'
15 - Miškulin Bine
54'
6 - Arslanov Tark
74'
14 - Pandža Dejan
74'
7 - Zaviršek Jure
79'
18 - Andraschhe Leo
79'
11 - Halilagić Adin
80'
17 - Babnik Jaka
80'
2 - Tome Luka
80'
16 - Medvešek Marcel
80'
8 - Corn Žiga

REZULTATI TEKEM