Mlajši dečki U-12 skupina 2 2018/19
Zapisnik: 21. krog 01.06.2019
TEKMA: Olimpija Ljubljana B - Črnuče 15 : 0 (4 : 0)
Datum: 01.06.19 - 12.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 20
Glavni sodnik:
POSTAVI
Olimpija Ljubljana B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Zajc Tian (V)
2007
2
Slovnik Luka
2007
3
Milanko Nenad Luka (K)
2007
4
Holy Maj
2007
5
Protega Anže
2007
6
Lučić Luka
2007
7
Liao Novak Šan
2007
8
Krpan Maks
2007
9
Velikonja Rok
2007
10
Cvelbar luka
2007
11
Melinček Rene
2007
12
Elezi Alton
2007
13
Schuster Domen
2007
14
Pegan Tin Anej
2007
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vlahek Val (V)
2007
2
Šegatin Val
2007
3
Savić Uroš
2007
4
Sojer Aljaž (K)
2007
5
Avramović Adrian
2008
8
Jevšnik Radola Anže
2007
9
Kerin Tim
2007
11
Kovač Maks
2007
12
Podgoršek Rok
2008
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Jevtić Alen
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
Trener
Peternelj Robert
STRELCI
Olimpija Ljubljana B
1 : 0 7 - Liao Novak Šan (3')
2 : 0 7 - Liao Novak Šan (8')
3 : 0 9 - Velikonja Rok (13')
4 : 0 7 - Liao Novak Šan (27')
5 : 0 3 - Milanko Nenad Luka (35')
6 : 0 6 - Lučić Luka (37')
7 : 0 7 - Liao Novak Šan (39')
8 : 0 8 - Krpan Maks (40')
9 : 0 7 - Liao Novak Šan (41')
10 : 0 4 - Holy Maj (45')
11 : 0 10 - Cvelbar luka (53')
12 : 0 12 - Elezi Alton (55')
13 : 0 12 - Elezi Alton (56')
14 : 0 8 - Krpan Maks (57')
15 : 0 3 - Milanko Nenad Luka (58')
Črnuče
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana B
Črnuče
IZKLJUČENI
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
20. krog 27.04.24 | |
Cockta Kresnice : Ivančna Gorica | 1 : 2 |
Anton Kamnik : NK TREBNJE | 1 : 4 |
Zagorje : Arne Tabor 69 | 2 : 1 |
Svoboda Kisovec : Ljubljana Palis | 1 : 1 |
NK Mengo 28 : Rudar Trbovlje | 1 : 5 |
Bela krajina : OŠ Olimpija Ljubljana | 0 : 0 |
NK IB 1975 Ljubljana : Jevnica | 3 : 0 |
MNZ Liga 2023/24 | |
13. krog 20.04.24 | |
Ihan : Dragomer | 0 : 0 |
Termit Moravče : NK Šmartno Infostyle | 5 : 2 |
Jezero Medvode : Kolpa | 1 : 3 |
Šentjernej : Komenda | 2 : 1 |