Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
Zapisnik: 16. krog 13.04.2019
TEKMA: Kočevje - Svoboda Kisovec 4 : 0 (2 : 0)
Datum: 13.04.19 - 17.00
Kočevje - Stadion Gaj Kočevje Gledalcev: 120
Glavni sodnik: Kokolj Žiga
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Birtič Matej
Delegat: Mitrovič Milan
POSTAVI
Kočevje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Goričar Vid (V)
1999
2
Vesel David
1990
6
Gačić Marko
1990
7
Hočevar Gal
1996
9
Hočevar Maj
2001
10
Babić Miha (K)
1988
13
Milović Dejan
1989
15
Grahovac Dragan
1994
24
Malnar Luka
1995
27
Majcen Žiga
1999
31
Robida Domen
1998
Svoboda Kisovec
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Sevšek Primož (V)
1993
3
Baš Tilen
1998
4
Klopčič Vito
1989
6
Šmid Kristijan
1997
7
Hodžić Harun
1998
8
Rožmanec Jaka
1998
9
Kranjc Erik
1996
10
Novak Blaž (K)
1995
11
Prašnikar Jaka
1992
15
Pavlič Samo
1998
17
Gracar Miha
1987
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Janeš Nik
1991
8
Hodžić Anel
1992
12
Krivdić Emir (V)
1990
19
Pavlovič Nejc
2001
25
Vidmar Peter
1992
Trener
Fartek Saša
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Borštnar Gregor
1980
13
Hvala Leon
1995
14
Veladžić Jasmin
1978
18
Smrkolj Alojz
1979
Trener
Kranjc Jože
STRELCI
Kočevje
1 : 0     10 - Babić Miha (21')
2 : 0     10 - Babić Miha (45')
3 : 0     15 - Grahovac Dragan (54')
Svoboda Kisovec
4 : 0     11 - Prašnikar Jaka (57')AG
OPOMINJANI
Kočevje
31 - Robida Domen (32')
19 - Pavlovič Nejc (87')
Svoboda Kisovec
1 - Sevšek Primož (33')
14 - Veladžić Jasmin (33')
9 - Kranjc Erik (66')
4 - Klopčič Vito (79')
IZKLJUČENI
6 - Šmid Kristijan (21')
MENJAVE
Kočevje
Minuta
Igralec
62'
19 - Pavlovič Nejc
62'
24 - Malnar Luka
71'
25 - Vidmar Peter
71'
27 - Majcen Žiga
79'
5 - Janeš Nik
79'
31 - Robida Domen
Svoboda Kisovec
Minuta
Igralec
61'
18 - Smrkolj Alojz
61'
15 - Pavlič Samo
72'
13 - Hvala Leon
72'
9 - Kranjc Erik
83'
14 - Veladžić Jasmin
83'
10 - Novak Blaž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
17. krog 20.04.19
Slovan : Jevnica 6 : 0
Dolomiti : Termit Moravče 0 : 2
Svoboda Kisovec : Ihan 0 : 3
Cockta Kresnice : Kolpa 1 : 3
Bela krajina 2016 : Rudar Trbovlje 1 : 0
Interblock : Kočevje 0 : 1
MNZ Liga 2018/19
17. krog 27.04.19
Trebnje - Tian : Dol 5 : 0